Nastolatka umierała w męczarniach
KPP w Piasecznie
Irmina Jach - 18 Maja 2020

Wyniki sekcji 16-letniej Kornelii wywołują ciarki na plecach. Opisali ostatnie chwile nastolatki

Nastolatka z powiatu piaseczyńskiego wyszła z domu w połowie lutego. Ponad dwa miesiące później znaleziono jej ciało. Kornelia K. została zamordowana przez znajomych. Autopsja ujawniła szokujące fakty.

Nastolatka wyszła z domu 11 lutego lutego 2020 roku. Miała spotkać się z przyjaciółmi. Nigdy nie wróciła ze spotkania. Rodzice niezwłocznie powiadomili policję. Poszukiwania trwały ponad dwa miesiące. 26 kwietnia zwłoki Kornelii K. zostały znalezione w płytkim grobie na terenie rezerwatu Łęgi Oborskie w gminie Konstancin-Jeziorna (woj. mazowieckie). O morderstwo podejrzani są znajomi nastolatki, 25-letni Patryk B. i 16-letnia Martyna S. O sprawie Kornelii K. zabitej i zakopanej przez kolegów pisaliśmy już wcześniej.

Aktor zmarł nagleNie żyje uwielbiany aktor. Rodzina przekazała dramatyczne wieści o nagłej śmierciCzytaj dalej

Nastolatka została zamordowana przez znajomych

Według ustaleń policji do zbrodni doszło w dniu zaginięcia Kornelii K. Morderstwo było działaniem zaplanowanym - oprawcy dzień wcześniej przygotowali miejsce przyszłego pochówku nastolatki. Dziewczyna została wywabiona z domu pod pretekstem spotkania urodzinowego z przyjaciółką. Na parkingu została ogłuszona strzałem wiatrówką. Następnie znajomi wywieźli dziewczynę do lasu przy rezerwacie Łęgi Oborskie. Tam Patryk B. udusił nastolatkę.

- Pokrzywdzona zmarła na skutek strzałów z broni pneumatycznej i przyduszenia - powiedziała w czwartek prokurator Mirosława Chyr z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Szokujące wyniki sekcji zwłok wskazują jednak na to, że nastolatka prawdopodobnie nie zmarła od razu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Psy i koty12 zdjęć pokazujących, jak koty rządzą psami. Ciężko powstrzymać śmiech, nr 4 i 6 bawią do łezCzytaj dalej

Kornelia K. nie umarła na wskutek duszenia?

Dziennikarze "Super Express" dotarli jednak do informacji na temat wyniku autopsji dziewczyny. Według relacji tabloidu nastolatka mogła zostać pochowana żywcem. Wersja przedstawiona przez tabloid jest szokująca. Ustalono, że po przewiezieniu nastolatki do lasu Patryk B. zaczął ją dusić. Po szamotaninie dziewczyna straciła przytomność. Oprawca przeniósł jej ciało do wykopanego wcześniej grobu i przysypał je ziemią i liśćmi. Według relacji "Super Expressu" Kornelia K. mogła umrzeć pod ziemią.

Dzisiaj grzeje:

1. Łukasz Szumowski zdradził, co wydarzy się w Polsce 15 czerwca. Wiele osób czekało na tę informację

2. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie

Ciało nastolatki zostało wydane rodzicom. Sprawcy okrutnej egzekucji niebawem staną przed sądem. Prokuratura podała informację, że 25-letni Patryk B. usłyszał zarzut zabójstwa, a 16-letnia Martyna S. została umieszczona w schronisku dla nieletnich. O ich winie świadczy obszerny materiał dowodowy. Oskarżony Patryk B. złożył wyjaśnienia i przyznał się do winy. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd i prokurator podzielają stanowisko, że nieletnia Martyna S. powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności na zasadach określonych w Kodeksie Karnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miał tysiące partnerów. Według specjalistów mógł być pacjentem zero epidemii AIDS
  2. Wiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaski
  3. Egzaminy i rekrutacje do szkół. Minister edukacji zdradził najważniejsze szczegóły
  4. Jak przechowywać truskawki? Wiele osób popełnia jeden z dwóch poważnych błędów
  5. Premier Morawiecki apeluje do Polaków. Mówi, co się wydarzy w kraju w najbliższej przyszłości
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Mama, w wyniku tragedii, straciła dwie córeczkiMama mogła tylko patrzeć, jak jej 3-letnie córeczki umierają. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła całą miejscowościąCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet/Super Express/Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News