Dawid Kwiatkowski nagle podszedł do nastolatki z The Voice Kids. Gdy pokazał jej swój telefon, odebrało jej mowę

Dawid Kwiatkowski nagle podszedł do nastolatki z The Voice Kids. Gdy pokazał jej swój telefon, odebrało jej mowę Źródło: youtube/The Voice Kids

Nastolatka swoim występem w The Voice Kids sprawiła, że Dawid Kwiatkowski kompletnie oniemiał. Po jej występie, podszedł do młodej wokalistki i pokazał jej w telefonie coś, czego się nie spodziewała.

Nastolatka biorąca udział w programie The Voice Kids popisała się nie lada odwagą i talentem. Nie tylko zaśpiewała przed jury i publiką, ale do tego grała na pianinie. Dawid Kwiatkowski nie mógł wyjść z podziwu, postanowił ją docenić w nietypowy sposób.

Nastolatka zachwyciła występem Dawida Kwiatkowskiego

15-letnia Natalia Kawalec wybrała na swój występ w programie utwór "All I Ask" z repertuaru Adele. Utwór niewątpliwie wymagający mocnego głosu, podobnie jak autorka znanego hitu. Jednak nastolatka pokazała, że potrafi sobie poradzić z zaśpiewaniem takiego utworu przed publiką, przy tym bezbłędnie grając go na pianinie.

Występ został nagrodzony brawami, a jurorzy mieli szczerze nadzieję, że Natalia dołączy do ich zespołu. Jednak najbardziej zależało na tym chyba Dawidowi Kwiatkowskiemu. Młody gwiazdor przez cały występ nastolatki nie odrywał oczu od sceny, był kompletnie zachwycony jej głosem i talentem. Aby ją przekonać do dołączenia do jego zespołu, zrobił coś co zaskoczyło nie tylko uczestniczkę, ale wszystkich zgromadzonych.

Dawid Kwiatkowski zaskoczył widownię i samą uczestniczkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagle Dawid Kwiatkowski powiedział, że na tapecie w telefonie ma zawsze ustawioną osobę, którą podziwia i która go inspiruje. Następnie zapytał Natalię czy wie o kogo chodzi. Po chwili wstał podszedł do niej i pokazał swój telefon. Kompletnie zaskoczona nastolatka wydusiła z siebie jedynie "to jestem ja". Dla występującej nastolatki taka pochwała od znanego już gwiazdora sceny muzycznej musiała być nie lada przeżyciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża. Prawie zwymiotowała
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Mimo niesamowitego pomysłu Dawida Kwiatkowskiego, Natalia podjęła decyzję o dołączeniu do Cleo. Chwile przed jej decyzją, wokalistka przekonywała ją do siebie, mówiąc, że zawsze podziwiała osoby, które śpiewają i grają na pianinie, bo sama tego nie potrafi (choć bardzo by chciała).

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Nagranie ma miliony wyświetleń. Ocalony z pożaru kangurek dziękuje za ratunek, nie da się powstrzymać łez
  4. Dawid Kwiatkowski zdecydował się na szczere wyznanie w The Voice Kids. Chodzi o niego i Cleo
  5. Porażające odkrycie w polskim mieście. Zrobili z ciałem kobiety niewyobrażalne rzeczy, nawet policja jest wstrząśnięta

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News