Przytłaczające informacje. Tragedia, nie żyje nastolatka

Przytłaczające informacje. Tragedia, nie żyje nastolatka Źródło: unsplash/Anjo Antony/

Nastolatka zginęła w potwornych okolicznościach, których nikt nie był w stanie przewidzieć. Wstrząsające informacje obiegają polskie media i zwyczajnie odbierają mowę.

Nastolatka nie mogła spodziewać się, że wszystko co zrobiła tego dnia, było ostatnim w jej życiu. Rozżaleni po tragedii bliscy wciąż nie potrafią pogodzić się ze stratą, dlatego natychmiast zostali otoczeni opieką psychologa. Jak wiadomo, służby nieustannie pracują na miejscu zdarzenia. 

Nie żyje nastolatka. Potworna tragedia w polskim mieście 

Jak donosi między innymi Wirtualna Polska, pod szynami pociągu zginęła 14-letnia dziewczynka. Do zdarzenia doszło w miniony piątek w godzinach przedpołudniowych w Żmigriodzie w Dolnośląskiem. Rozpędzona maszyna przemierzająca trasę z Wrocławia do Białegostoku nie była w stanie wyhamować, gdy na horyzoncie nagle pojawiła się nastolatka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Natychmiast zawiadomiono pogotowie, jednak przybyli na miejsce ratownicy medyczni nie mogli nic zrobić. Gdy stwierdzono zgon dziewczynki, o sprawie została poinformowana policja, która w obecności prokuratura wszczęła śledztwo. 

- Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia. Rodzina 14-latki została otoczona opieką psychologa - podała w rozmowie z "Gazetą Wrocławską" mł. asp. Daria Szydłowska z policji w Trzebnicy. 

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Nie żyje minister w rządzie PiS. Wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb
 

Dotychczas nie ujawniono zbyt wielu szczegółów. Nie jest pewne, czy śledczy ustalili już wstępnie przyczyny tragedii. Trudno jest zatem przewidzieć, czy wszystko było jedynie nieszczęśliwym wypadkiem, czy też 14-latka targnęła się na własne życie. Pogrążeni w żałobie bliscy nie decydują się na oficjalne zabranie głosu, czemu jednak trudno się dziwić. Niewykluczone, że kolejne informacje pojawią się w ciągu kilku najbliższych dni, gdy tylko specjaliści ustalą więcej szczegółów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Katarzyna Dowbor pokazała bardzo stare zdjęcie z rodzinnego albumu. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała
  4. Taniec z gwiazdami może się schować. Licealiści na studniówce pokazali zachwycający układ, brawa
  5. 18-miesięczną Hanię niszczy wyjątkowo rzadki nowotwór z przerzutami. Rodzice błagają o pomoc, tylko jedna rzecz może pomóc

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News