Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców

Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców Źródło: pixabay

Nastolatka nigdy nie narzekała na problemy ze zdrowiem. Jej rodzice utrzymują, że była okazem zdrowia. Nic nie wskazywało na to, że może umrzeć. Stało się to we śnie z powodu jednego, małego szczegółu. Teraz jej rodzice apelują do wszystkich o większą uwagę.

Nastolatka, która zmarła we śnie, zaszokowała cały kraj. W momencie położenia się spać, 14-latce nic nie dolegało. Ze snu już się niestety nie obudziła. Znaleziono ją martwą we własnym łóżku. Powód jest śmierci jest wstrząsający, nikt się tego nie spodziewał. 

Tajemnicza śmierć młodej dziewczyny

W obecnych czasach ludzie nie rozstają się ze swoimi telefonami. Zabieramy je ze sobą do łóżka, toalety, wanny itd. Jednak okazuje się, że smartfony nie zawsze są bezpieczne. Przekonała się o tym 14-letnia Le Thi Xoan z Chin. Nastolatka miała nawyk zabierania swojego telefonu do łóżka. Przed położeniem się spać zawsze podłączała go do ładowania. 

Pewnego dnia Chinka już z łóżka nie wstała. Matka próbowała ją długo budzić. W końcu z przerażeniem stwierdziła, że córka jest nieprzytomna. Niezwłocznie zadzwoniła po pogotowie ratunkowe. Na ratunek było już niestety za późno. Nastolatka była już martwa, nie było szansy na uratowanie jej życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jaki sposób zmarła nastolatka?

Policja wszczęła śledztwo, które miało wyjaśnić, w jaki sposób zdrowa, rezolutna nastolatka mogła umrzeć w taki sposób. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok okazało się, że przyczyną śmierci był wstrząs elektryczny, spowodowany wadliwym kablem od ładowarki. Rodzina była w szoku, nie mogli uwierzyć, że tak błaha sprawa mogła doprowadzić do tragedii. Ostatecznie okazało się, że ładowarka nie była oryginalna.

Dzisiaj grzeje: 1.Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Bardzo dziwny i niepokojący wpis Tomasza Lisa. Trudno zrozumieć o co mu chodzi

Rodzice Le Thi stwierdzili, że podzielą się tą historią, żeby ostrzec innych. Mało kto zdaje sobie sprawę, że ładowarki do telefonów mogą być tak niebezpieczne. W ostatnim czasie coraz częściej możemy usłyszeć o tego typu wypadkach. Nastolatka to kolejna ofiara tych urządzeń, co jest sygnałem dla innych rodziców, by uważnie obserwowali, co ich pociechy robią ze sprzętem elektronicznym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Martyna Wojciechowska kłamała? Dokładnie przeanalizowano jej program
  2. 45 tys. Polaków z wyższymi ratami. Stawki urosną nawet o połowę
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News