Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Policjanci przeszukali wrak i dokonali strasznego odkrycia

Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Policjanci przeszukali wrak i dokonali strasznego odkrycia Źródło: Youtube/wkrg

Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym, który sama spowodowała. Gdy policja dokonywała oględzin wraku, wewnątrz zgniecionego auta znaleźli coś przerażającego.

Nastolatka, prowadząc swojego srebrnego Mustanga, wpadła pod naczepę ciągnika siodłowego. W efekcie tragedii poniosła przerażającą śmierć - zdjęcia jej samochodu po kraksie pokazują, że nie miała najmniejszych szans na przeżycie. W trakcie przeszukania wraku doszło do strasznego odkrycia.

Nastolatka wjechała pod naczepę ciągnika siodłowego. Policjanci we wraku odkryli przyczynę wypadku

Policjanci w trakcie śledztwa mającego wyjaśnić przyczyny wypadku, odkryli, że prowadząca Mustanga Camryn Callaway nie była w pełni skoncentrowana na drodze. Odkryli, że w trakcie jazdy trzymała telefon, prawdopodobnie odpisując na SMS-a. W wyniku roztargnienia nie zauważyła, że pojazd przed nią porusza się z inną prędkością i wylądowała pod naczepą ciągnika.

Jej matka, Michelle, nie dowierzała, gdy dowiedziała się o przyczynie śmierci córki. Zwłaszcza że doskonale wiedziała, iż Camryn nie korzystała nigdy wcześniej z telefonu za kierownicą. Uwierzyła jednak w ustalenia śledczych, ale postanowiła, że nie zostawi tej sprawy samej w sobie. Chciała opowiedzieć historię innym, aby przestrzec przed dekoncentrowaniem się telefonem w trakcie jazdy.

 Matka chce, aby historia jej córki była przestrogą dla innych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka przyznała, że chciałaby, aby śmierć jej córki miała jakiś sens. Zdaje sobie sprawę, że już nic nie przywróci życia jej ukochanej pociechy. Liczy jednak, że może ta trudna, życiowa lekcja uświadomi innych, jak tragiczne skutki może nieść korzystanie w drodze z telefonu komórkowego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Mieli wziąć ślub, ale jego ukochana zmarła. Parę dni później chłopak odkrył w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez

- Myślę, że należy to zobaczyć na własne oczy. Wiem to z własnych doświadczeń. Sama jestem wzrokowcem, a widok mojego dziecka w trumnie, dziecka, którego już z nami nie ma, będzie towarzyszył mi i mojej rodzinie do końca życia [...] Camryn była moim sercem. Była powodem, dla którego żyłam, a teraz mam w życiu inny cel. Mojej córki już z nami nie ma. A ja jedynie chcę nadać jej śmierci jakiś sens - opowiadała Michelle.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nikt z gości weselnych nie wiedział, jak zareagować. Panna młoda wybuchła płaczem, a Łukasz na kolanach błagał ją o wybaczenie
  5. 8-letni syn wściekł się na matkę, bo zabrała mu telefon. Ukarał ją tak, że kobieta już nigdy nie przestanie cierpieć
  6. Tymczasowo zaadoptowała psa. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że suczka skrywała poważną tajemnicę

Źródło: Newsner

Następny artykuł