Nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie z psem. Będzie żałować do końca życia, na zawsze zostanie jej przykra pamiątka

Nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie z psem. Będzie żałować do końca życia, na zawsze zostanie jej przykra pamiątka Źródło: Twitter / LaruSanson

Nastolatka chciała zrobić sobie sesję z psem swojej przyjaciółki. Znalazła czworonoga przy basenie i zaczęła robić zdjęcia. Swojego pomysłu będzie żałować do końca życia.

Nastolatka wpadła na pomysł, którego już zawsze będzie żałować. Dziewczyna pragnęła zrobić sobie sesję zdjęciową z psem swojej przyjaciółki. Nie spodziewała się jednak, że coś pójdzie nie tak. Do sieci trafiły przerażające fotografie - dziewczyna została oszpecona. Ma pamiątkę na całe życie.

Nastolatka robiła sobie zdjęcia z psem

Pewnego słonecznego dnia Lara Sanson z Argentyny postanowiła, że zrobi sobie sesję zdjęciową z psem swojej przyjaciółki. Dziewczyna znalazła wiekowego owczarka niemieckiego przy basenie, ustawiła aparat i zaczęła pozować do fotografii. Kenai początkowo dobrze reagował na jej przytulanie i z pokorą zniósł kilka pierwszych ujęć. Niestety, cierpliwość psa nagle się skończyła.

W pewnym momencie pies bardzo się zdenerwował i zaatakował tarmoszącą go nastolatkę. Owczarek zatopił swoje duże zęby w twarzy dziewczyny, a wszystko uchwycił aparat fotograficzny. Nastolatka zdołała uwolnić się ze szczęk czworonoga i natychmiast udała się do szpitala, gdzie lekarze podczas dwugodzinnej operacji założyli jej aż 40 szwów. Pies zmasakrował jej połowę twarzy, miała głębokie rany od skroni aż po usta.

Nastolatka trafiła do szpitala, założono jej 40 szwów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lokalne media poinformowały, że po zdarzeniu Kenai miał zostać uśpiony, jednak nastolatka zaapelowała o darowanie mu życia. Wie, że prawdopodobnie to jej nachalne zachowanie wywołało u niego agresywną reakcję.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

- Nie wiem, czy dotknęłam jego biodra, czy zareagował tak, bo jest stary. A może przestraszył się, gdy go przytulałam - powiedziała w rozmowie z gazetą "La Nacion".

Dziewczyna przyznała, że nie czuła dużego bólu, gdy pies zaatakował ją zębami, ani po operacji. Martwiła się tylko problemami z jedzeniem i ewentualnym zakażeniem. Zdjęcia z niefortunnej sesji Lara opublikowała na swoim Twitterze i natychmiast stały się hitem sieci. Polubiły je setki tysięcy internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Nie żyje minister w rządzie PiS. Wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb
  4. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  5. Nie do pomyślenia, uczennica zaszła w ciążę z 10-latkiem. Najbardziej zdumiewa jednak coś zupełnie innego

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News