Jej brzuch stale się powiększał. Lekarze na jej widok wpadli w panikę, prawie eksplodowała od środka

Jej brzuch stale się powiększał. Lekarze na jej widok wpadli w panikę, prawie eksplodowała od środka Źródło: archiwum prywatne

Nastolatka była zmartwiona swoim stanem. Z nieznanych przyczyn jej brzuch stale rósł, co z każdym dniem niepokoiło ją coraz bardziej. Po kilku badaniach poznała prawdę, która wprawiła ją w osłupienie.

Jako nastolatka zaczęła borykać się z problemami ze swoim zdrowiem, a ich źródłem był jej brzuch. Dziś ma 23 lata i śmielej mówi o tym, co ją spotkało. Zdradziła, że lekarze byli przerażeni, gdy w końcu zdiagnozowali jej przypadłość, okazało się, że prawie eksplodowała od środka. 

Jeszcze jako nastolatka zmagała się z stale powiększającym się brzuchem 

Pollyanna Love jest dziś 23-letnią kobietą i nieco spokojniej podchodzi do tego, co spotkało ją, gdy była nastolatką. Choć miała tylko kilkanaście lat, jej brzuch stale rósł, a jego kształt do złudzenia przypominał brzuch ciążowy. Gdy miała 18 lat jej stan pogarszał się coraz bardziej, a gdy pewnego dnia wystąpiły u niej również wymioty przeraziła się, że może chorować na coś poważnego. Zdała sobie również sprawę, że od kilku dni nie była w toalecie, co zrodziło w jej głowie jeszcze więcej pytań. Niezwłocznie udała się do lekarza, który po przeprowadzeniu specjalnego badania odkrył, z czym tak naprawdę Love się zmaga. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lekarze wpadli w panikę, dziewczyna prawie eksplodowała od środka

Okazało się, że Love miała poważne problemy z pęcherzem i to od długiego czasu. Nawet nie zdawała sobie sprawy, jak długo nie oddawała moczu, który zbierał się wewnątrz i sprawiał, że jej pęcherz wciąż rósł. Na skutek tego, Love zmagała się z licznymi infekcjami, które tylko pogarszały jej stan. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zginął w wyniku poważnego wypadku, fani w żałobie

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Gdy lekarze odkryli, na co cierpi 18-letnia wówczas Pollyanna, zamarli z przerażania. Okazało się, że jej pęcherz był tak przepełniony, że w niedługim czasie mogło nawet dojść do wewnętrznej eksplozji. Musieli działać naprawdę szybko. Po podłączeniu cewnika spuścili z Love aż 3 litry moczu. Na szczęście sytuację udało się opanować, a z czasem leczenie zaczęło przynosić efekty, jednak nie udało się całkowicie wyzbyć problemów z pęcherzem. Teraz, jako 23-letnia kobieta, stara się uświadamiać innych, by nie lekceważyli podobnych problemów, gdyż może się to skończyć w tragiczny sposób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

Źródło: daily mail 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News