Nastoletnia Weronika wybiegła ze szkoły z płaczem, nagle zmarła we wstrząsający sposób. Tuż przed budynkiem

Nastoletnia Weronika wybiegła ze szkoły z płaczem, nagle zmarła we wstrząsający sposób. Tuż przed budynkiem Źródło: Unsplash/gbarkz

Nastolatka nie mogła się pogodzić z tym, że nauczyciel informatyki, który naruszył jej prywatność, może nie zostać postawiony przed wymiarem sprawiedliwości. Z konfrontacji z dyrekcją i rodzicami wybiegła z płaczem. Kilka minut później już nie żyła.

Nastolatka była w szoku, gdy usłyszała z ust dyrekcji, że to ją i jej rodzinę mogą czekać negatywne konsekwencje za to, co zrobił jej nauczyciel informatyki. Sytuacja była wręcz kuriozalna - mężczyzna włamał się na konta uczniów w mediach społecznościowych i przeczytał ich prywatne konwersacje, po czym poszedł ze skargą do przełożonych. Zamiast zareagować na to, że wtargnął w życia osobiste nastolatków, rodzicom zagrożono, że sprawa może skończyć się w sądzie. Wszystko skończyło się tragicznie.

Nastolatka wybiegła ze szkoły z płaczem

14-letnia Weronika znalazła się wśród uczniów, których mogły spotkać "poważne konsekwencje" za to, jak podobno na Facebooku obmawiali nauczyciela informatyki, Tomasza D. To, że dowody mężczyzna zdobył w nielegalny sposób, wydawało się nie martwić dyrekcji. Dziewczyna po spotkaniu z rodzicami i pedagogami była załamana. Zalała się łzami i wybiegła ze szkoły - prosto na drogę. Nikt nie mógł przewidzieć, że wybiegnie prosto pod pędzący pojazd. Dziewczyny nie udało się uratować - zmarła na miejscu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Istniało podejrzenie o to, że jej śmierć mogła nie być przypadkowa, ale śledztwo w sprawie nakłaniania do samobójstwa - właśnie ze strony nauczyciela informatyki, Tomasza D. - zostało umorzone, gdyż prokuratura nie dopatrzyła się nieprawidłowości. Rodzice Weroniki są jednak przekonani, że wina leży po jego stronie.

Nauczyciel pozostał w zawodzie

Nauczyciel informatyki także nie poniósł "poważnych konsekwencji", którymi groził swoim uczniom. Sprawa o włamywanie się na konta uczniów w mediach społecznościowych została ostatecznie umorzona. To z kolei dało Tomaszowi D. szansę powrotu do zawodu. Ze szkoły w Popielawach koło Rokicin, gdzie miała miejsce tragedia, przeniósł się do szkoły w Rozprzy. Tam naucza dzieci na temat bezpiecznego Internetu.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

Pogrążeni w głębokiej żałobie rodzice 14-letniej Weroniki nie mogą uwierzyć, że mężczyzna tak po prostu przeszedł nad zdarzeniem, które zmieniło ich życie do porządku dziennego. Dyrekcja szkoły w Popielawach nie zajęła żadnego stanowiska w tej sprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

źródło: super express

Następny artykuł