Chciał się oświadczyć swojej dziewczynie. Przeczytał sms-y w jej telefonie i kilka godzin później już nie żył

Chciał się oświadczyć swojej dziewczynie. Przeczytał sms-y w jej telefonie i kilka godzin później już nie żył Źródło: goodfreephotos

Nastolatka mogłaby w tym momencie już być zaręczona. Niestety, chłopak przeczytał wiadomości w jej telefonie i to był początek końca ich miłosnej przygody. Po upływie kilku godzin już był martwy.

Nastolatka ze swoim chłopakiem byli w sobie szaleńczo zakochani. Znajomi i rodziny były świadkami ich wielkiej miłości. Patrzyli na wszystko przecierając oczy ze zdziwienia. Tacy młodzi, a już pewni tego, że są sobie przeznaczeni, że są swoimi połówkami. Chłopak nawet planował oświadczyny. Jednak powoli ich życie zaczynało się zmieniać.

Para od jakiegoś czasu miała problemy w związku. Nie mogli się ze sobą porozumieć bez kłótni. Ich otoczenie zauważyło, że oddalają się od siebie. Nikt z bliskich nie zdawał sobie sprawy z tego, jak tragicznie skończy się ta historia.

Nastolatka nie akceptuje wyglądu swojego chłopaka

Chłopak po szkole zaczął się profesjonalnie zajmować piłką nożną. Lubił to i był w tym dobry. Dążył do coraz lepszych wyników. Jego matka wspominała, że od dziecka był bardzo ambitny i zawsze osiągał postawiony sobie cel. Jako piłkarz dziewczyn miał na pęczki. Nigdy z żadną nie spotykał się na poważnie. Dopóki nie spotkał tej jedynej. Gdy para była już ze sobą oficjalnie, zakochani poznali ze sobą swoje rodziny i przyjaciół. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewnego dnia chłopak zadecydował, że może ulepszyć swoje wyniki sportowe. Do osiągnięcia tego celu miały mu posłużyć zastrzyki ze sterydami. Pomysł nie spodobał się nastolatce. Była przerażona i próbowała zniechęcić chłopaka do podjęcia takiej decyzji. On jej nie posłuchał. W tym momencie zaczęły się między nimi problemy.

Po upływie paru miesięcy od pierwszej kłótni, chłopak znalazł sms-y w telefonie dziewczyny, ktore jego zdaniem wskazywały, że już go nie kocha. Po tym incydencie para zerwała. Następnego dnia rano wsiadł w samochód i odjechał. 

- Bardzo Cie kocham mamo. Dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś. Przepraszam - napisał do mamy, po czym wjechał pod rozpędzony pociąg. Służby medyczne nie zdołały mu pomóc i chłopak umarł. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez dziesiątki gwiazd. Aleksandra Kwaśniewska napisała coś wzruszającego
2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Śledczy zajmujący się jego sprawą uważa, że mogło to być samobójstwo, ale nie ma co do tego pewności. Nic nie wskazywało, że mógłby kiedykolwiek dopuścić się takiego czynu, ale z drugiej strony miłość prowadzi do różnych rzeczy. Szczególnie miłość, która kończy się złamanym sercem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Żona przyłapała męża na zdradzie, wpadła w SZAŁ. Udostępniła wideo, przez które stracił pracę
  3. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  4. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

źródło: metro.co.uk

Następny artykuł