Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać

Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać Źródło: .

Nastolatka niedawno zmarła, doprowadzając do wielkiej rozpaczy swoich rodziców. Gdy znaleźli list od córki nie mogli powstrzymać łez. Napisała wiele poruszających słów.

Nastolatka w związku ze swoją ciężką chorobą poniosła śmierć, z którą długo nie mogli poradzić sobie jej rodzice. Nie byli oni w stanie zrozumieć tego, dlaczego ich dziecko zmarło w tak młodym wieku. Dziewczyna miała zaledwie 12 lat i wchodziła w najpiękniejsze lata swojego życia. Rodzice liczyli na to, że będą mogli być świadkami jej dorastania, lecz nigdy do tego nie dojdzie.

Dziewczyna pozostawiła po sobie list, którego kazała nie otwierać przez dłuższy czas. Jej opiekunowie postanowili jednak nie posłuchać tej prośby i zajrzeli do koperty znacznie wcześniej. To, co mogli przeczytać, wzruszyło ich do tego stopnia, że nie potrafili zdobyć się na logiczną wypowiedź. Treść listu od dziewczyny trafiła do internetu.

Nastolatka zmarła niedawno

- Gratuluję zdania egzaminów w szkole! Jeśli ci się nie udało, to próbuj dalej. Idziemy na studia? Jeśli nie, to zrozumiem. Na pewno jest jakiś ważny powód. Modlisz się? Jeśli nie, to zrób to teraz. Rusz się, on umarł za nasze grzechy - pisze nastolatka w liście, który przeczytali jej rodzice na chwilę po jej śmierci. Pomysł dziewczyny był zupełnie inny.

Okazuje się, że na kopercie napisane było, aby otworzyć go dopiero na dziesięć lat po jej śmierci. Dziewczyna zaadresowała wiadomość do samej siebie, która bez żadnych problemów zdrowotnych przygotowywałaby się do dorosłego życia, lecz wszystko mieli przeczytać właśnie jej rodzice. 

Nastolatka wzruszyła swoich rodziców

- Kończę. Pamiętaj, że mija 10 lat, odkąd to napisałam. Czas leci i różne rzeczy się zdarzają. Tak już jest i musimy się z tym pogodzić - pisze w zakończeniu swojego listu 12-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice dziewczyny nie kryli wzruszenia. Pokazali treść wiadomości rodzinie i wspólnie postanowili, że zamieszczą list w internecie. W krótkim czasie udało mu się zdobyć ogromną popularność ze strony ludzi, którzy nie mogli uwierzyć w to, że młody człowiek zdecydował się napisać tak wzruszającą wiadomość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News