Nastolatka zaszła w ciążę i spytała chłopaka, czy ją zostawi. Jego odpowiedź doprowadziła ją do łez

Nastolatka zaszła w ciążę i spytała chłopaka, czy ją zostawi. Jego odpowiedź doprowadziła ją do łez Źródło: fot. facebook.com/Caitlin Fladager

Nastolatka, kiedy zaszła w ciążę, zapytała swojego chłopaka, czy ją zostawi, gdy dziecko się urodzi. Jego odpowiedź doprowadziła ją do łez.

Nastolatka imieniem Caitlin Fladager dowiedziała się, że jest w ciąży, kiedy jeszcze uczęszczała do szkoły. Jej chłopak Noah miał w tamtym momencie zaledwie 17 lat, a informacja o rodzicielstwie w takim wieku potrafi wywrócić życie do góry nogami. Caitlin cały czas słyszała, że jej chłopak zostawi ją, kiedy tylko dziecko przyjdzie na świat. Nastolatka postanowiła nie czekać i zapytała go o to bezpośrednio.

Nie da się ukryć, że dla nastolatki informacja o tym, że jest w ciąży, wiąże się z wieloma obawami, bo przecież w takim wieku, przyszła mama sama często jest po prostu niedojrzała, a już za parę miesięcy, ma wziąć odpowiedzialność za życie i wychowanie drugiego człowieka. W takiej sytuacji wsparcie ze strony bliskich jest na wagę złota.

Nastolatka zapytała ojca swojego dziecka, czy ją zostawi

Sama chodzisz jeszcze do szkoły i dowiadujesz się, że jesteś w ciąży. Dodatkowo wszyscy ci wmawiają, że ojciec dziecka ucieknie z podkulonym ogonem, jak tylko maleństwo się urodzi. Takie przeżycia z pewnością każdemu narobiłyby niewiarygodnego mętliku w głowie i raczej nikt nie powinien się dziwić, że Caitlin chciała wiedzieć, czy może liczyć na swojego chłopaka w tych trudnych chwilach.

Kiedy zapytała go o to, czy ją zostawi, kiedy dziecko się urodzi, to Noah nie odpowiedział jej, co zrobi. 17-latek stwierdzi, że w takiej sytuacji ważniejsze od słów są czyny i trzeba przyznać ze szczerym sumieniem, że stanął na wysokości zadania. W ogóle w przypadku tej pary sprawdza się to, że nasz wiek nie świadczy o tym, że jesteśmy dojrzali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Caitlin i Noah razem zajęli się wychowaniem swojej córeczki i robili, co tylko mogli, aby miała ona jak najlepsze życie. Oczywiście dostali również wsparcie od swoich rodzin, a dodatkowo jakiś czas później Caitlin usłyszała pytanie "czy wyjdziesz za mnie?". Jej odpowiedź mogła być tylko jedna.

Teraz są szczęśliwym małżeństwem, a ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka, a dokładniej synka. Caitlin swoją wzruszającą i inspirującą historię opisała w mediach społecznościowych, gdzie nie ukrywa, że gdy jeszcze 4 lata temu zapytała teraz już swojego męża, czy ją zostawi, to słysząc jego odpowiedź, popłakała się ze wzruszenia.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

 - Mój mąż miał zaledwie 17 lat, kiedy zaszłam w ciążę z naszą córką. Spodziewałam się, że mnie zostawi. 4 lata temu, kiedy zapytałam go, czy zachowa się inaczej, jak większość nastoletnich ojców, odpowiedział "Wydaje mi się, że będziesz musiała poczekać i zobaczyć, tak, żebym, zamiast mówić, mógł ci pokazać". Z całą pewnością pokazał - napisała Caitlin.

 

  1. Marta Manowska miała wypadek. Co dalej z jej karierą? Czy poprowadzi The Voice od Senior?
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. 56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł
  5. Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych
  6. Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali

źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu