Nastolatka nie miała żadnych szans. Zabił ją telefon

Nastolatka nie miała żadnych szans. Zabił ją telefon Źródło: Pixnio.com

Nastolatka tragicznie zginęła korzystając z telefonu. Tej tragedii można było uniknąć. Służby informują, że nie jest to pierwszy taki przypadek.

Nastolatka powtórzyła błąd, który popełnia wiele młodych osób. Poniosła najstraszniejsze konsekwencje - nie żyje. Wszystko przez nieodpowiedzialne korzystanie z telefonu.

Chociaż informacja o tym, że nastolatka umarła przez używanie telefonu, wydaje się mało wiarygodna, nie jest to pierwszy taki przypadek. Obecnie młodzi ludzie mają smartfony zawsze pod ręką. Niestety, w niektórych sytuacjach może skończyć się to tragedią. Tak było w przypadku tej 15-latki.

Nastolatka brała kąpiel z telefonem

Mieszkająca w Marsylii nastolatka - jak większość młodych ludzi - nie rozstawała się z telefonem. Zabierała go ze sobą również do łazienki. Najprawdopodobniej nie wiedziała, że przez to ściągnie na siebie tragedię. Tiffen przygotowywała sobie kąpiel, kiedy zauważyła, że jej telefon powoli się rozładowuje. Postanowiła wziąć ze sobą ładowarkę i podłączyć urządzenie do prądu. Doprowadziło to do dramatycznego wydarzenia. Służby apelują do młodych osób, ponieważ tej sytuacji można było uniknąć.

Po odkryciu, że nastolatka nie żyje, funkcjonariusze policji wszczęli dochodzenie. Wcześniej ratownicy spróbowali jeszcze uratować młodą Francuzkę, niestety w szpitalu stwierdzono zgon dziewczyny. Służby przypuszczają, że podłączony do ładowarki telefon najprawdopodobniej spadł na klatkę piersiową 15-latki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tym, jak nastolatka tragicznie zmarła, jej ojciec za pomocą mediów społecznościowych zwrócił uwagę producentom sprzętów elektronicznych na to, że powinni oni zwrócić większą uwagę na bezpieczeństwo swoich produktów.

- Kiedy dotknąłem ładowarki, poczułem prąd. Poczuła go również moja żona, która próbowała wydobyć z wanny nasze maleństwo. Wyobraźcie sobie, jak ta tragedia mogła się rozwinąć. Byliśmy w szoku, wpadliśmy do łazienki na boso. W ciągu 2 sekund mogło dojść do trzech zgonów, a nie jednego. Dlaczego ładowarka ładuje telefon, który pływa w wodzie? – napisał ojciec Francuzki.

Dzisiaj grzeje: 1. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania
2. Poznaliśmy ją dzięki wielkiemu hitowi TVN. Właśnie zmarła w tajemniczych okolicznościach

Tragicznie zmarła nastolatka nie należy do wyjątków. We Francji od porażenia prądem co roku umiera 40 osób. Służby zaapelowały do użytkowników sprzętów elektronicznych o większą uwagę, szczególnie do młodych ludzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: o2.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News