Nastolatkę ciągle bolała głowa. Jednej nocy poczuła się znacznie gorzej, następnego dnia lekarze walczyli o jej życie

Nastolatkę ciągle bolała głowa. Jednej nocy poczuła się znacznie gorzej, następnego dnia lekarze walczyli o jej życie Źródło: flickr

Nastolatka od pewnego czasu czuła przerażający ból głowy. Niestety, pewnej nocy poczuła się jeszcze gorzej i musiała udać się do szpitala, gdzie rozpoczęła się dramatyczna walka o jej życie. Lekarze robili wszystko, co w ich mocy, by pomóc dziewczynie.

Nastolatka pochodząca z Florydy trafiła do szpitala z powodu okropnego bólu głowy, którego już nie mogła wytrzymać. Bolało ją tak bardzo, że nie była w stanie funkcjonować. Całą noc wymiotowała, więc w końcu mocno zaniepokojeni rodzice nie wiedzieli, jak mogą jej pomóc i podjęli decyzję, że do akcji muszą wkroczyć lekarze. 

Nastolatka pilnie trafiła do lekarza z nietypowymi objawami

Ariana Rae Delfs od wielu tygodni odczuwała ból głowy. Rodzice już się przyzwyczaili do widoku dziewczyny z rękami otaczającymi głowę, która bierze leki przeciwbólowe. Myśleli, że ich 17-letnia córka ma migrenę i zachęcali ją, by udała się do lekarza, ale nastolatka uznała, że ból nie jest na tyle duży, by od razu iść do specjalisty. 

Pewnej nocy już nie miała siły: ból tak się nasilił, że uniemożliwiał jej funkcjonowanie. To jej rodzice podjęli decyzję, by udać się do szpitala. Nie mogli patrzeć na to, jak ich córka słania się z bólu i bezustannie wymiotuje, a oni nie są w stanie jej pomóc. 

W szpitalu lekarze zbadali Arianę, ale nie byli w stanie zlokalizować przyczyny tak wielkiego bólu głowy. Okazało, się, że diagnoza pojawiła się za późno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niestety, nastolatka została zdiagnozowana za późno

Nastolatka skarżyła się, że jej nogi odmawiają posłuszeństwa, więc lekarze stwierdzili, że dziewczyna najprawdopodobniej przechodzi udar mózgu. Niestety, diagnoza była zupełnie inna. Nastolatka chorowała na mononukleozę, potocznie zwaną "chorobą pocałunku". 

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Ariana zmarła w szpitalu zanim lekarzom udało się ustalić chorobę. Zrozpaczeni rodzice nie mogą uwierzyć, że choroba ukryła się tak dobrze i udało jej się zabrać ich ukochaną córkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Wielu Polaków straci dużo pieniędzy. Rząd położy łapę na twoich oszczędnościach
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: newscomau

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News