Nastolatka oskarżyła mężczyznę o gwałt
unsplash/Aricka Lewis/
Weronika Wasiak - 13 Listopada 2019

16-latka oskarżyła mężczyznę o gwałt. Zapomniała o ważnym szczególe, teraz sama ma kłopoty

Nastolatka złożyła na policji zawiadomienie tłumacząc, że została zgwałcona. Funkcjonariusze od razu wszczęli śledztwo i szybko odkryli coś, o czym najwyraźniej zapomniała wspomnieć młoda dziewczyna. Teraz to ona ma poważne problemy.

Nastolatka z przerażeniem wyznała na komendzie, że padła ofiarą przestępstwa na tle seksualnym, od razu wskazując sprawcę. Tak poważne oskarżenia nie mogły się obyć bez odpowiedniej i błyskawicznej interwencji. Służby zaczęły działać, zbierając materiał dowodowy i chyba nikt nie spodziewał się, że prawda, która szybko wyjdzie na jaw, będzie tak szokująca.

Nastolatka oskarżyła mężczyznę o gwałt

Wszystko działo się pod koniec lipca 2019 roku w Okunince na Lubelszczyźnie. 16-letnia dziewczyna udała się pewnego wieczora na imprezę do pobliskiego klubu. Tam poznała 22-letniego mężczyznę, z którym bawiła się całą noc i jak później wyznała, koniec był wstrząsający. Po kilku godzinach oboje opuścili bar, aby się przejść nad brzegiem jeziora Białego.

Ziemniaki księżnejPrzepis na "ziemniaki księżnej", kilka minut roboty. Rozpływają się w ustach, wyglądają nieziemskoCzytaj dalej

Niedługo po szalonej nocy, nastolatka zgłosiła się komisariat policji, twierdząc, że została zgwałcona, a jako domniemanego sprawcę wskazała poznanego na imprezie 22-latka. Służby zajęły się sprawą, zaczynając od przesłuchań obu stron. Jak donosi Fakt, dziewczyna twierdziła, że chwilę po wyjściu z klubu młody mężczyzna zaciągnął ją w krzaki i tam dopuścił się przestępstwa. Mimo tak poważnych oskarżeń, śledczy zadecydowali jedynie o policyjnym nadzorze chłopaka oraz wydaniu dla niego zakazu kontaktowania się z ofiarą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb tych gwiazd przeszedł bez echa4 wielkie gwiazdy PRL, które kochała cała Polska. Zmarły w absolutnym zapomnieniuCzytaj dalej

Zapomniała o szczególe, przez który teraz sama ma kłopoty

Śledztwo trwało, a 16-latka wciąż podtrzymywała, że padła ofiarą gwałtu. Tymczasem 22-latek twierdził, że choć do współżycia rzeczywiście doszło, wszystko odbyło się za zgodą jego nowo poznanej koleżanki. Policjanci szybko odkryli, że w miejscu, gdzie spacerowali młodzi, znajduje się monitoring i od razu przejrzeli taśmy.

Dzisiaj grzeje:

1. Tata znalazł w telefonie synka zdjęcie, które mrozi krew w żyłach. Wydał go policji bez wahania

2. Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowna pogoda, zerwane dachy, powalone drzewa

Wystarczyła chwila, by się zorientowali, że oskarżenia dziewczyny nie mają nic wspólnego z prawdą. 22-latek natychmiast został oczyszczony z zarzutów, a uwaga śledczych natychmiast przeniosła się na dotychczasową "ofiarę". Wiadomo, że nastolatka poniesie konsekwencje za składanie fałszywych zeznań, jednak o tym, czy trafi do ośrodka wychowawczego, zadecyduje sąd rodzinny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. Przed śmiercią nocą wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

Psy stare i porzuconePrzygarnia stare i porzucone psy. Robi z nimi rzeczy, na widok których łzy same lecą z oczu, zdjęcia nikogo nie pozostawią obojętnymCzytaj dalej

Źródło: fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News