Nastolatka dostała miesiączki na lekcji. Kilka godzin później znaleziono jej zwłoki

Nastolatka dostała miesiączki na lekcji. Kilka godzin później znaleziono jej zwłoki Źródło: Unsplash/Andrew Neel

Nastolatka dostała miesiączki w szkole. Nikt nie spodziewał się, że to wydarzenie doprowadzi do niesłychanej tragedii. Kilka godzin później znaleziono bowiem zwłoki dziewczyny.

Nastolatka dostała miesiączki podczas lekcji w szkole. Z tą z pozoru normalną sprawą związana jest ogromna tragedia. Zwłoki dziewczyny odnaleziono kilka godzin później. Wygląda na to, że dramatowi można było zapobiec.

Nastolatka przeżyła koszmar w szkole 

Nastolatka przeżyła bardzo kłopotliwą sytuację w szkole, która przez reakcję nauczycielki przerodziła się w koszmar. 14-letnia Jackline Chepngeno z Konoin w Bomet County w Kenii dostała miesiączki podczas lekcji. 

Plamy krwi menstruacyjnej na spódnicy uczennicy zauważyła nauczycielka, która postanowiła skomentować całe zajście. Jej słowa mocno zabolały dziewczynkę i w rezultacie doprowadziły do dramatycznej sytuacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szokujący finał 

Jackline została wyproszona z klasy. Jako że nie miała przy sobie ani podpasek ani tamponów zdecydowała się wrócić do domu. Wcześniej podczas lekcji usłyszała bardzo nieprzyjemny komentarz ze strony swojej nauczycielki, która postanowiła w złośliwy sposób odnieść się do krwi menstruacyjnej na spódnicy 14-latki. 

Wyśmiała ją i nazwała brudną w obecności wszyscy dzieci z klasy. Trudno zrozumieć okrutne zachowanie pracowniczki szkoły, która doskonale wiedziała, że sprawi tym przykrość dziewczynce. Nastolatki jak wiadomo są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu i swojego ciała, a takie komentarze potęgują tylko ich kompleksy. 

14-latka tak mocno przeżyła słowa nauczycielki, że po powrocie do domu podjęła smutną i druzgocącą decyzję. Nastolatka nie była w stanie znieść wstydu, jaki spotkał ją w szkole i postanowiła popełnić samobójstwo. Jej zwłoki znaleziono kilka godzin później. Dziewczynka powiesiła się na swoich ubraniach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Zrozpaczeni rodzice oczekują wyjaśnień ze strony dyrektora szkoły. Ewidentnie nieodpowiedzialne zachowanie nauczycielki wpłynęło na szokującą decyzję 14-latki. Sprawą zajęła się policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Miesiączka nadal w wielu krajach jest tematem tabu, a Kenia jest jednym z państw, w których kobiet często nie stać na środki higieniczne. Gdy wreszcie zaczniemy normalnie rozmawiać o cyklu menstruacyjnym kobiety i przestaniemy wiązać to z poczuciem wstydu, może to zapobiec tragediom tego typu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu