Nastolatka poszła oglądać wschód słońca. Są już wyniki jej sekcji zwłok, śledczy nie mają wątpliwości

Nastolatka poszła oglądać wschód słońca. Są już wyniki jej sekcji zwłok, śledczy nie mają wątpliwości Źródło: facebook/Sinead_Moodliar/

Nastolatka nie zdawała sobie sprawy, że tak może zakończyć się jej los. Chciała jedynie obejrzeć wschód słońca, co przypłaciła życiem. Są wyniki sekcji zwłok, które ujawniają prawdę.

Nastolatka zginęła zupełnie niespodziewanie i co więcej, w wyjątkowo okrutny sposób. Jej rodzice nie mogli uwierzyć, gdy nagle otrzymali od policji telefon z informacją, że ich ukochana córka nie żyje. Ciało poddano sekcji zwłok, by poznać dokładne przyczyny zgonu. Wyniki właśnie się pojawiły i odsłoniły porażającą prawdę. 

Tragiczne święta. Nastolatka chciała obejrzeć wschód słońca 

Wszystko miało miejsce w roku 2018 w Republice Południowej Afryki, gdzie 19-letnia Sinead Moodliar udała się z rodzicami, by spędzić święta Bożego Narodzenia. Brytyjka pewnego ranka stwierdziła, że uda się na plażę, chcąc obejrzeć wschód słońca, który w tamtejszych regionach był zniewalający. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sinead chciała mieć jak najlepszy widok, dlatego stanęła przy samej wodzie na skalistym terenie. Niespodziewanie potężna fala uderzyła w brzeg, tym samym porywając dziewczynę. Kilka chwil później świadkowie zawiadomili odpowiednie służby, które wyłowiły 19-latkę z wody i zabrały do szpitala. Niestety - na miejscu lekarze stwierdzili zgon. 

Wyniki sekcji zwłok. Śledczy nie mają żadnych wątpliwości 

Ciało Brytyjki od razu poddano sekcji zwłok i zaczęto badać sprawę. Dopiero niedawno, ponad pół roku od tragedii, śledztwo doczekało się finału. Wyniki specjalistycznych badań potwierdziły, że dziewczyna zmarła na skutek utonięcia, a do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. 

Dzisiaj grzeje: 1.Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię

2. Fantastyczne wieści dla wszystkich rencistów! Wasze renty mocno wzrosną
 

Śledczy ustalili, że Sinead miała uszkodzone płuca oraz uraz głowy, co może wskazywać na to, że w chwili upadku uderzyła o skały. Koroner David Heming z bólem serca wyjawił szczegóły na temat tragicznego wypadku z udziałem 19-latki. Podczas rozmowy z dziennikarzami przyznał, że są to potworne i nieprzewidziane incydenty, na które nie mamy wpływu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Do sieci trafiła treść kazania Rydzyka, jakie wygłosił podczas mszy. Odbierze wam mowę
  4. Ciężarna kobieta poszła zrobić badanie USG. To co zobaczyła na monitorze ją totalnie przeraziło
  5. Zabrał swojego psa na ryby. Gdy zobaczył, co jego zwierzak wyciągnął z wody, nie mógł wyjść ze zdumienia

Źródło: o2

Następny artykuł