Makabryczne znalezisko w rzece. Wyłowiono skrępowane ciało nastolatki, zarzuty usłyszała jej przyjaciółka

Makabryczne znalezisko w rzece. Wyłowiono skrępowane ciało nastolatki, zarzuty usłyszała jej przyjaciółka Źródło: .

Nastolatka, która wybrała się na wycieczkę ze swoją najlepszą przyjaciółką, została znaleziona w rzece. Jej skrępowane ciało dało śledczym powód myśleć, że zbrodni dokonała bliska znajoma.

Nastolatka zaufała najbliższej osobie, którą uważała za przyjaciółkę. Zakończyło się to dla niej tragicznie. Towarzysze wycieczki nie chcieli nawet nikogo poinformować o śmierci dziewczyny. Teraz sprawa znalazła swój finał w sądzie.

Nastolatka została skrępowana, a następnie postrzelona w głowę

19-letnia Cynthia Hoffman poznała swoją przyjaciółkę, Denali Brehmer około pół roku wcześniej. Obie mieszkały w Anchorage na Alasce. Nikomu nie przeszkadzało to, że Cynthia była niepełnosprawna intelektualnie - miała umysł 13-letniej dziewczynki. Z powodu swoich społecznych trudności nie miała wielu znajomych, a gdy dostała szansę na przyjaźń z Denali nie wahała się ani chwili. Jej ojciec potwierdził, że bardzo chciała mieć z nią kontakt.

18-letnia Denali poznała Cynthię także ze swoimi znajomymi. W tym gronie byli między innymi 16-letni Kayden McIntosh i 19-letni Caleb Leyland. 2 czerwca był spokojnym, pogodnym dniem, więc cała czwórka postanowiła wybrać się nad rzekę, by tam spędzić wolny czas. To miejsce stało się grobem Cynthii. Podczas pobytu ze znajomymi została skrępowana, postrzelona w głowę i nieżywa wrzucona do rzeki.

Nastolatkowie zaczęli oskarżać siebie nawzajem. Policja bada motyw

2 dni później w rzece Eklutna znaleziono zwłoki dziewczyny. Związane ręce i nogi oraz otwór w czaszce postawił policjantów w pełnej gotowości. Już na drugi dzień po tragicznym odkryciu, 5 czerwca, zatrzymano Kaydena McIntosha. Bojąc się konsekwencji wyznał policjantom, że to Denali wpadła na pomysł, by zamordować przyjaciółkę. Funkcjonariusze szybko ją aresztowali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na przesłuchaniu Denali oskarżyła swojego kolegę, który na nią doniósł. Wyparła się, że to był jej pomysł i powiedziała, że to 16-latek dokonał egzekucji. Władze stanu Alaska nie zastanawiały się długo i postawiono im obojgu zarzut morderstwa.

O udział w zabójstwie został oskarżony także Caleb Leyland oraz dwóch nieletnich kolegów całej trójki, którym pochwalili się po fakcie tym, co zrobili. Policja nadal bada motyw zbrodni.

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Psy w typie rottweilera niemal rozszarpały emerytkę. Właściciel zwierząt nawet nie wezwał pomocy
  4. TVP i Polska w żałobie. Nie żyje legendarny komentator sportowy, miał 70 lat
  5. Zdębiejecie. Wnuczka słynnego polskiego polityka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”
  6. Opalona Oliwia Bieniuk znów zachwyciła fanów. Co za uroda! [ZDJĘCIE]

 

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu