Nastolatka zszokowała rówieśników
TikTok Sofia Marroquin
Irmina Jach - 11 Sierpnia 2020

Wszyscy śmiali się z jej kwadratowej twarzy. Po 2 miesiącach opadły im szczęki, niemożliwe

Nastolatka przez lata była szykanowana przez swoich kolegów ze szkoły. Rówieśnicy dokuczali jej i wyśmiewali kwadratowy kształt jej twarzy. Młoda kobieta nie mogła dłużej znosić ciągłych docinek. Postanowiła, że odmieni swój los. Po dwóch miesiącach wszystkim opadły szczęki. Stało się niemożliwe.

Nastolatka z Australii, Sofia Marroquin, jest jedną z najpopularniejszych użytkowniczek święcącej tryumfy platformy TikTok. Dziewczyna, tak jak inni rówieśnicy, nagrywała liczne filmy, w których tańczyła i udawała, że śpiewa. Niestety, sława, którą przyniosły jej działania w mediach społecznościowych, okazała się mieć także mroczne oblicze. Celebrytka przekonała się, że rówieśnicy potrafią być naprawdę bezwzględni. W komentarzach regularnie pojawiały się obelgi związane z kwadratowym kształtem jej szczęki. Bezlitośni byli także jej koledzy ze szkoły. Sofia postanowiła zrobić wszystko, by przestać być ofiarą.

TVP przekazało tragiczne informacjeTVP przekazało tragiczne informacje. Ciężko uwierzyć, że nie żyjeCzytaj dalej

Nastolatka zszokowała rówieśników swoją przemianą

Ostatnio w mediach społecznościowych Australijki pojawiły się filmy przedstawiające jej spektakularną przemianę. Nastolatka zmieniła się nie do poznania w zaledwie dwa miesiące. Na niektórych nagraniach widoczne są siniaki, obrzęki i wybroczyny, które powstały na skutek przebytej operacji plastycznej. Sofia zdecydowała się na odessanie tłuszczu z okolic twarzy. Lekarze zaproponowali jej terapię Kybella, polegającą na nieinwazyjnym pozbyciu się drugiego podbródka. Dzięki temu zabiegowi twarz zdecydowanie nabiera walorów estetycznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat emitował "Świat wg Bundych"Gwiazda "Świata wg Bundych" zmieniła się nie do poznania. Ciężko uwierzyć, jak wygląda po latachCzytaj dalej

Nastolatka była z początku rozczarowana tym, że efektów nie było widać od razu. Wręcz przeciwnie, początkowo wyglądała jak ofiara poważnego pobicia. Siniaki i opuchlizna sprawiły, że twarz wydała się jeszcze bardziej kwadratowa, niż zazwyczaj. Dziewczyna była zrozpaczona. Internauci szybko wykorzystali okazję do żartów i bezlitośnie wykorzystali tragedię Sofii. Nie spodziewali się jednak tego, że po zniknięciu negatywnych skutków zabiegu Australijka stanie się niesamowitą pięknością. Gdy rany się zagoiły, nastolatka zyskała zupełnie nową twarz. Kanciasty dotąd podbródek stał się bardzo kształtny.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnej trasy

2. Jak naprawdę powstał koronawrius? Specjaliści nie mają wątpliwości

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, na weselu

- Zrobiłam zabieg, który usuwa tłuszcz z dolnej części twarzy. Ludzie mają tendencję do podwójnego podbródka, ale ja mam go w okolicach policzków. Moje były naprawdę tłuste, zasłaniały moją szczękę, więc zdecydowałam się usunąć ten tłuszcz, żeby wyglądały trochę lepiej. To wszystko - mówiła dziewczyna w rozmowie z portalem The Sun.

Dziewczyna, która wcześniej słyszała, że przypomina Lorda Farquaada ze "Shreka" lub Buzza Astrala z "Toy Story", stała się obiektem zachwytu rówieśników. W jej stronę popłynęło wiele komplementów i gratulacji. Trzeba przyznać, że wygląda wprost nieziemsko.

@sof.marroquin

week 7 update - 1 more week until absolute final results, then i’ll do a before and after?? ##update##injectables##BeautyTutorial

♬ Breathe - What’s That’s Supposed To Be About Baby - Years & Years

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz TVP zaatakowany, trafił do szpitala. Stracił kilka przednich zębów, nie ma z nim kontaktu
  2. Kancelaria Premiera nie miała innego wyjścia. Pilny komunikat, każdy musi się podporządkować
  3. Wyciekły szczegóły, Rydzyk będzie wściekły. Wiadomo, co dzieje się podczas tajemnych spotkań
  4. Nieprawdopodobne, rząd zadecydował. Podwyżka emerytur i rent dla znacznej grupy Polaków
  5. Ksiądz ujawnił szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Nigdy wcześniej nie widział niczego podobnego

ZdrowiePoszli na romantyczny spacer po plaży. Po powrocie spojrzeli na stopy i zamarli, prawda była porażającaCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News