Nastolatka zrobiła okropny żart. Nie żyje jej kolega, ta historia odbiera mowę

Nastolatka zrobiła okropny żart. Nie żyje jej kolega, ta historia odbiera mowę Źródło: facebook.com

Nastolatka wrobiła swojego chłopaka. Wyjątkowo niefortunny żart zakończył życie ledwie 11-letniego dziecka, które o wiele za poważnie podeszło do kawału opowiadanego przez swoją miłość. To nieszczęście potwierdza tylko, jak bardzo niebezpieczne potrafią być uczucia i do jak wielkich tragedii może przez nie dojść.

Nastolatka oszukała swojego chłopaka w wyjątkowo perfidny sposób. 11-latek, który zakochał się bez pamięci w starszej o 2 lata koleżanki, traktował łączące go uczucie z dziewczyną bardzo poważnie. Inaczej do relacji podchodziła jego miłość, która pewnego dnia zdecydowała się na żart, który skończył się tragedią. Chłopiec popełnił samobójstwo, a wszystko przez jednego, wyjątkowo mało zabawnego SMS-a.

Nastolatka oszukała swojego chłopaka, doprowadzając do jego śmierci

Opisywana historia miała miejsce w Michigan. 11-letni Tysen Benz od niedawna spotykał się ze starszą o 2 lata dziewczyną. Chłopak był w niej bardzo zakochany i nie mógł przestać opowiadać o niej bliskim, którzy odradzali mu kontakt z dziewczyną, widząc, że nastolatka robi sobie żarty z młodego Amerykanina. Nastolatek zbuntował się i nie wierzył w zapewnienia swoich bliskich o jej złych intencjach i zaczął kontaktować się z nią z ukrytej przed mamą kartą SIM za pomocą SMS-ów. To właśnie wiadomości telefoniczne okazały się jego największą zgubą.

Dziewczyna stwierdziła, że czas zakończyć relację z chłopakiem a przy okazji mieć powody do śmiechu. Za pomocą SMS-ów wrobiła zakochanego w niej nastolatka, że popełniła samobójstwo i powiedziała wszystkim swoim i jego znajomym, żeby potwierdzili tę wersję. Tysen uwierzył i właśnie przez to zginął.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka: 13-latka zabiła Tysena

Zdaniem matki Tysena Benza, to właśnie 13-latka odpowiada za stratę jej syna. SMS-y, które miały uwiarygadniać śmierć nastolatki, były powodem, dla którego młodzieniec, przed którym stało całe, życie targnął się na swoje życie.

Mimo interwencji lekarzy, dziecka nie udało się uratować i zakończył swoje życie w jednym ze szpitali w Michigan. Matka chłopca jest załamana i prosi wszystkich rodziców, aby nawiązywali głębsze relacje ze swoimi pociechami, bo może wtedy uda się zapobiec podobnym tragediom.

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę
  5. Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu
  6. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu