Paweł Kukiz prosi o modlitwę za swoją córkę. Hania jest ciężko chora, musi przejść operację

Paweł Kukiz prosi o modlitwę za swoją córkę. Hania jest ciężko chora, musi przejść operację Źródło: YouTube - Misie K

Nastolatka cierpi na schorzenie, wobec którego nie mógł być obojętny Paweł Kukiz. Znany polityk postanowił podzielić się w mediach społecznościowych ważnym apelem. Dotyczy on jego chorej córki.

Nastolatka ma wielki problem w związku ze swoim zdrowiem. Jak się dowiedzieliśmy, młoda dziewczyna jest ciężko chora, o czym postanowił poinformować Paweł Kukiz. Znany polityk bardzo przejmuje się tym, że jego córka ma wielki problem. W związku z tym parlamentarzysta zamieścił w mediach społecznościowych wpis, który poruszył tysiące Polaków.

Prezes jednej z największych partii w Polsce wspomniał o problemie, jaki ma jego dziecko. W internecie momentalnie zaczęły pojawiać się głosy ze strony użytkowników Facebooka, którzy okazywali swoje wsparcie wobec zaniepokojonego polityka i prosząc go, by przekazał swojej córce, że wszyscy życzą jej jak najszybszego powrotu do pełni sił.

Nastolatka jest ciężko chora

- Przyjaciele, bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojej córeczki Hani - o udaną operację, która czekają dziś w nocy i o jej szybki powrót do zdrowia - napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Internauci bardzo przejęli się tym, na co cierpi nastolatka. Nie wszyscy wiedzą, że jej problem jest naprawdę poważny. Dowiedzieliśmy się, że Hania Kukiz musi przejść operację przeszczepu nerki. Co ciekawe, nie jest to pierwszy przypadek tego typu w życiu dziewczyny. Córka popularnego muzyka przeszła już dwa przeszczepy, jednak narządy w obu przypadkach nie przyjęły się zgodnie z oczekiwaniami lekarzy, w związku z czym potrzebna była kolejna próba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka ma problemy ze zdrowiem

Warto wspomnieć, że pomimo pewnego niepokoju Pawła Kukiza o zdrowie córki, wielokrotnie zapewniał on, że jego córka czuje się doskonale jak na swój stan. Łatwo jednak zrozumieć wpis polityka, który ma prawo bać się o kondycję swojego dziecka, tak jak każdy rodzic. Pod jego słowami na Facebooku pojawiły się wyłącznie głosy wsparcia i życzenia zdrowia dla córki. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  4. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
  5. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
  6. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
  7. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia

źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News