Dziewczynkę zgwałcił brat. Jej dalsze losy są tragiczne

Dziewczynkę zgwałcił brat. Jej dalsze losy są tragiczne Źródło: piqsels.com/Creative Commons Zero - CC0

Nastolatka nie sądziła, że jej dzieciństwo będzie tak nieszczęśliwe. Miesiącami wykorzystywał ją brat, a ona nie mogła nic z tym zrobić. Kiedy sprawa wyszła na jaw, dopiero wtedy poczuła, co to koszmar.

Nastolatka była bezradna wobec brata, rodziców, znajomych i sąsiadów. Kiedy wszyscy poznali jej historię, nie otrzymała żadnego wsparcia. Teraz w jej sprawie walczą obrońcy praw kobiet.

Nastolatka została zgwałcona przez swojego brata. Musiała pozbyć się dziecka

Dziewczynka przeszła najgorszy możliwy koszmar - została zgwałcona przez swojego własnego brata. 15-letnia dziewczynka z Indonezji od miesięcy była regularnie wykorzystywana przez o 2 lata starszego chłopca. Kiedy sprawa trafiła do sądu, 17-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, lecz usprawiedliwiał się wpływem pornografii. Został skazany na 2 lata pozbawienia wolności - lecz nie była to kara za gwałt, a za seks z nieletnią.

Bolesne wydarzenia wyszły na jaw, kiedy sąsiedzi rodziny zgwałconej 15-latki znaleźli na polu zwłoki dziecka. Musiało urodzić się przedwcześnie między 6. a 8. miesiącem ciąży. Potem okazało się, że to mama nastolatki pomagała jej pozbyć się niechcianego płodu. Proces starszej kobiety jeszcze się nie zakończył. Z kolei dziewczyna mogła usunąć dziecko - aborcja w Indonezji jest możliwa zgodnie z prawem - jednak nie zdążyła.

Zgwałcona dziewczyna również została skazana. Indonezyjczykom nie mieści się to w głowie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W Indonezji można usunąć ciążę, jeśli zagraża ona życiu matki, lub jeśli dziecko ma zostać zrodzone z gwałtu. W tym drugim przypadku jest to możliwe tylko do 40. dnia od zapłodnienia. Nastolatka dopiero po tym czasie dowiedziała się, że zostanie matką. Bulwersujące dla wielu jest to, że 15-latka również stanęła przed sądem i została skazana na 6 miesięcy pozbawienia wolności. Obrońcy praw kobiet i dzieci intensywnie działają, żeby wyciągnąć skrzywdzoną dziewczynę z aresztu.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

- Naszym głównym zmartwieniem jest to, że dziewczyna nie powinna być zatrzymana, a aborcja, którą miała, nie powinna być uznana za przestępstwo, nie powinna być karalna. To porażka systemu - powiedziała Ferena Debineva ze Stowarzyszenia Planowania Rodziny w Indonezji. Teraz Indonezyjska Komisja Sądowa ma 30 dni by odwołać się od oficjalnej skargi złożonej przez obrońców praw kobiet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News