Zmusili 16-latkę do ślubu z obcym 35-latkiem. W sieci pojawiło się szokujące nagranie

Zmusili 16-latkę do ślubu z obcym 35-latkiem. W sieci pojawiło się szokujące nagranie Źródło: Facebook / erkindik_kg

Nastolatka ledwo skończyła 16 lat, a już została zaciągnięta przed ołtarz. Jej mężem okazał się być 35-letni mężczyzna, którego nawet nie znała. W Internecie upubliczniono film przedstawiający to szokujące zdarzenie. Niebywała historia i przerażające nagranie.

Nastolatka w końcu skończyła upragnione 16 lat, dzięki czemu czuła się doroślejsza i pewniejsza siebie. Cieszyła się, że rodzina już nie będzie jej traktować jak dziecko. Na jej nieszczęście tak właśnie się stało.

Chociaż świat poszedł zdecydowanie do przodu, to w niektórych krajach model zachowania wykształcony przez kulturę czy religię nadal wiedzie prym. Są miejsca, w których kobiety nadal nie mają praw, traktowane są jak przedmioty i są surowo karane za nawet najmniejsze nieposłuszeństwa.

Nastolatka na ślubnym kobiercu

W Kirgistanie panuje taki zwyczaj, który nazywa się "ała kaczu", który w dosłownym tłumaczeniu oznacza "porwanie kobiety i ucieczkę". Właśnie ten zwyczaj przedstawiony jest na nagraniu. Młode kobiety złapały 16-latkę i siłą zmusiły ją do małżeństwa. Dziewczyna nie wiedziała nawet kim ma być jej przyszły mąż.

Okazało się, że mężem był 35-letni mężczyzna, kompletnie obcy dla nastolatki. Do ślubu doszło i dziewczyna została żoną nieznanego mężczyzny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chociaż zwyczaj został oficjalnie zakazany już w 2013 roku, to jak pokazuje nagranie zamieszczone w sieci nadal jest wykorzystywany w zawieraniu małżeństw aranżowanych. Po publikacji filmu policja zaczęła prowadzić dochodzenie w tej sprawie. Szybko udało się im ustalić tożsamość nastolatki i jej męża. Jednak pomimo interwencji policji, rodzina dziewczyny nie wniosła skargi i służby mają związane ręce.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Warto podkreślić, że w Kirgistanie na ślubnym kobiercu mogą stanąć osoby, które ukończyły 17 rok życia. Nie dość, że dziewczyna nie wyraziła zgody na ślub, to jeszcze z prawnego punktu widzenia został on zawarty nielegalnie. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: wprost

Następny artykuł