Nastolatka powiedziała chłopakowi, że muszą się rozstać. Zemścił się po minucie, w jedną chwilę zniszczył jej życie

Nastolatka powiedziała chłopakowi, że muszą się rozstać. Zemścił się po minucie, w jedną chwilę zniszczył jej życie Źródło: YouTube/Inside Edition

Nastolatka ledwo przeżyła zemstę niedojrzałego partnera. Chłopak nie był w stanie pogodzić się z tym, że postanowiła się z nim rozstać. Chociaż jest od niej starszy, postąpił z nią bardzo brutalnie. Teraz dziewczyna próbuje odzyskać poczucie własnej wartości.

Nastolatka została ofiarą brutalnej zemsty wzgardzonego partnera. Chłopak bardzo źle przyjął wiadomość, że ze sobą zrywają. Chociaż był starszy od dziewczyny o 4 lata, zachował się niezwykle niedojrzale. To, co jej zrobił, jest nie tylko brutalne - zrujnował jej całe życie. Mężczyzna oszpecił kobietę w sposób, na który nawet chirurdzy plastyczni nie byli w stanie znaleźć remedium.

Nastolatka miała dość nękania przez partnera

Kayla Hayes miała 19 lat, kiedy postanowiła zerwać ze swoim chłopakiem. 23-letni Seth Aaron Fleury od początku przejawiał niepokojące cechy charakteru. Dziewczyna chcąc uniknąć dalszego nękania, postanowiła postawić sprawę jasno. Mogłoby się zdawać, że to rozwiązanie powinno przynieść jej spokój. Jednak mężczyzna nie zamierzał łatwo się poddać.

Wzgardzony mężczyzna początkowo nie dawał po sobie poznać, jak niecne ma zamiary. Przyciągnął byłą partnerkę do siebie i pochylił się w jej stronę. Usiłował ją pocałować. Dziewczyna nie miała jednak ochoty na pieszczoty - przecież właśnie oznajmiła mu, że z nimi koniec. Ale gdy oprawca zauważył jej brak zainteresowania, bynajmniej się nie poddał.

Były partner Kayli przywarł do jej twarzy i brutalnie odgryzł jej usta. Kayla nigdy wcześniej nie doświadczyła podobnego bólu. Gdy siedziała w kałuży własnej krwi, miała nadzieję, że wykrwawi się na śmierć i w ten sposób zakończy się jej cierpienie. Na szczęście szybko została przewieziona do szpitala, gdzie udało się uratować jej życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Siedząc w kałuży mojej własnej krwi z większością wargi leżącej na mojej nodze, z piekącą resztą ust, byłam przerażona i zdezorientowana. Pamiętam, że zastanawiałam się wtedy, jak ja się jeszcze komuś pokażę w takim stanie… I pomyślałam nawet, że najlepiej jakbym się wykrwawiła na śmierć - zwierzała się nastolatka.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarz twierdził, że dokonał aborcji. Kobieta urodziła ZDROWE dziecko 10 godzin później. Szok

2. Nie żyje aktor "Klanu", "M jak miłość" i "Na Wspólnej", ojciec prezenterki "Dzień Dobry TVN". Wielka strata

Na tym jednak nie skończyły się jej problemy. Rana zadana jej przez byłego partnera poważnie ją oszpeciła. Dziewczyna faktycznie straciła część twarzy - to tylko świadczy o tym, jak brutalna była kara wymierzona jej przez chłopaka. 

Od tamtego czasu przeszła operację rekonstrukcji ust. Dzisiaj wygląda już o wiele lepiej, ale blizna po tym wydarzeniu zostanie jej na całe życie. Były chłopak natomiast spędzi 12 lat w więzieniu.

Nastolatka YouTube/Inside Edition

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była pewna, że przechodzi menopauzę. Okazało się, że jest w ciaży...zaledwie DZIEŃ przed porodem. Horror na porodówce
  2. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News