Nastolatka zaszła w ciążę, ale nie to było jej nieszczęściem. To, co zrobili jej znajomi, jest okropne

Nastolatka zaszła w ciążę, ale nie to było jej nieszczęściem. To, co zrobili jej znajomi, jest okropne Źródło: youtube.com/Reżyser Życia

Nastolatka przeżyła koszmar. Zaszła w ciążę, co mocno ją zdołowało i postawiło w sytuacji bez wyjścia. Jednak nie to spędzało jej sen z powiek. To, co zrobili znajomi jest wręcz przerażające. Jak można zachować się tak nieczule?

Nastolatka nie była na to całkowicie gotowa. Wieść, że jest w ciąży sprawiła, że rozpadła się na milion kawałków. W trudnej sytuacji wcale nie pomagali jej znajomi. Zachowali się obrzydliwie i okropnie, a ona prawie przypłaciła to życiem.

Nastolatka została nazwana puszczalską

Ola wiedziała, że jest w ciąży po tym, gdy nie dostała planowanej miesiączki. Rano nie miała takiego apetytu jak zwykle i męczyły ją mdłości. Rodzicom mówiła, że to przez stres w szkole, sprawdziany. Nastolatka miała chłopaka, który odznaczał się niedojrzałością - śmiał się w szkole jak dziecko ze słów "biust" czy "pochwa". W końcu zdecydowała się kupić test ciążowy.

Na jej nieszczęście wynik testu był pozytywny. Natychmiast napisała do swojego chłopaka, że muszą teraz pilnie porozmawiać, lecz on próbował ją zbyć pisząc, że jest ze znajomymi na piwie. W końcu się zgodził i gdy Ola przekazała mu tę nowinę, wpadł we wściekłość.

- Żartujesz sobie, to nie jest moje. Puściłaś się z kimś? Ja zawsze wyciągam. Szmata - powiedział krótko partner Oli.

Nastoletnie ciąże są napiętnowane przez społeczeństwo

Ola nie miała wsparcia w chłopaku, a po słowach rodziców myślała, że tym bardziej. Tego samego dnia zastała ich w salonie, gdy rozmawiali o ciąży innej nastolatki. Dziwili się, jak można pójść do ślubu z brzuchem, a jej mama śmiała się z bycia młodą babcią. Nastolatka także u znajomych nie znalazła oparcia. Koleżanka wytykała palcami inną ciężarną dziewczynę, mówiąc, że "by się chyba ze wstydu spaliła, usunęłaby, bo co można zrobić, tabletki po, cokolwiek. Wstyd. Jedyne co, to ucieczka z kraju".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tym starciu z rzeczywistością Ola zaczęła szukać w internecie haseł o ciąży: jak powiedzieć o niej rodzicom, jak sobie poradzić, gdzie zrobić aborcję lub jak samodzielnie ją usunąć. W końcu kupiła tabletki i postanowiła je zażyć. To był dla niej prawdziwy horror, lecz nie chciała żyć jako samotna matka bez żadnego oparcia. Płakała, krzyczała, łapała się za brzuch, kładła z rozpaczy na podłogę w łazience. Jej krzyki usłyszeli rodzice i prawie wyważyli drzwi. Zabrali ją do szpitala i starali się zrozumieć Olę oraz dać jej wsparcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy biust Polsatu bez stanika. Gwiazda stacji na wakacjach rozpala do czerwoności
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Gdy chłopak Oli dowiedział się o wizycie swojej dziewczyny w szpitalu, od jej ojca usłyszał tylko: "Albo jesteś zawsze, albo w ogóle".

Na szczęście to tylko film youtubera Reżyser Życia, który znany jest z produkowania krótkich etiud, które poruszają ważne społeczne tematy. Taki jest właśnie nastoletnia ciąża. Zdecydowanie zwraca uwagę na stan edukacji seksualnej w Polsce oraz dramat dziesiątek, jeśli nie setek nastolatek, które zetknęły się z taką sytuacją. Warto rozmawiać, lecz nie hejtować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News