Nastolatka zgwałcona w państwowej placówce. Wstrząsające doniesienia z polskiego miasta

Nastolatka zgwałcona w państwowej placówce. Wstrząsające doniesienia z polskiego miasta Źródło: fot. pixabay.com/ID 3839153

Nastolatka oskarża byłego dyrektora państwowej placówki, w której odbywała praktyki, o gwałt. Podejrzany został zatrzymany, ale nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu. Wstrząsająca sprawa poruszyła całą Polskę.

Nastolatka oskarża byłego dyrektora stadniny koni huculskich w Regietowie pod Gorlicami o gwałt. 19-latka odbywała praktyki w tej państwowej placówce i to właśnie tam miało dojść do tego strasznego zdarzenia. Według ustaleń mediów, do wszystkiego doszło 13 czerwca, kiedy to wieczorem Stanisław C. wraz z praktykantką przyjechał do stadniny, aby pooglądać konie.

Następnego dnia opiekunka nastolatki otrzymała od niej telefon, że dyrektor placówki był u niej w nocy. 19-latka była zapłakana i roztrzęsiona. Jeszcze tego samego dnia została odwieziona do domu, skąd trafiła na SOR. Niedługo później w stadninie odbyła się konferencja "Europa Karpat", podczas której ogłoszono, że Stanisław C. przechodzi na emeryturę.

Nastolatka zgwałcona przez byłego dyrektora stadniny

Sprawy nie podjęła się Prokuratura Rejonowa w Gorlicach, a także wszystkie prokuratury w okręgu sądeckim. Ostatecznie poprzez decyzję Prokuratury Okręgowej w Krakowie, sprawa trafiła do Prokuratury Okręgowej w Kielcach, a następnie do Staszowa.

Oskarżony został już przesłuchany, a także dostał zakaz opuszczania kraju oraz zbliżania się i kontaktów z poszkodowaną. Dodatkowo na Stanisława C. nałożono poręczenie majątkowe w wysokości 20 tysięcy złotych. Mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu i utrzymuje, że jest niewinny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Mężczyzna został przesłuchany wczoraj w charakterze podejrzanego. Nie przyznał się do zarzuconego mu czynu. Stanisław C. otrzymał zakaz opuszczania kraju oraz zakaz zbliżania i kontaktów z pokrzywdzoną. Ma też zapłacić poręczenie majątkowe w wysokości 20 tys. złotych - poinformował Piotr Okarski, prokurator rejonowy w Staszowie.

Dodatkowo prokuratura zadecydowała o przeprowadzeniu dodatkowych badań genetycznych, podczas których materiał pobrany od 19-latki zostanie porównany z DNA oskarżonego. Jego wyniki powinny jasno i wyraźnie pokazać, czy faktycznie Sławomir C. jest winny zarzucanego mu czynu.

Stadnina koni huculskich w Regietowie jest państwową placówką, która podlega pod Kombinat Rolny Kietrz. Jej gośćmi często bywają gwiazdy, a także znani politycy. Dodatkowo miejsce słynie ze spotkań z operą i ma nienaganną renomę w środowisku, jednak afera, która wybuchła wokół jej poprzedniego dyrektora, może wpłynąć na to bardzo negatywnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News