Zdekapitował nastolatkę, zdjęcia wrzucił do sieci. Niebywały dramat

Zdekapitował nastolatkę, zdjęcia wrzucił do sieci. Niebywały dramat Źródło: instagram

Nastolatka została zamordowana w okrutnych okolicznościach. Ujawniono motyw sprawcy, który wręcz nie mieści się w głowie. Trudno sobie wyobrazić, że ktoś mógł dopuścić się czegoś takiego.

Nastolatka nie była w stanie przewidzieć, że osoba, którą dotychczas uważała za bliską, odbierze jej życie - i to w taki sposób. Historia mrozi krew w żyłach. Ciężko uwierzyć, że tuż po zbrodni sprawca opublikował zdjęcia swojej ofiary w mediach społecznościowych. Czegoś podobnego nie da się zapomnieć. 

Ufała swojemu mordercy 

17-letnia Bianca Devins, mieszkanka Utica w stanie Nowy Jork, była jedną z popularniejszych użytkowniczek "4chan", którą na Instagramie śledziło około 170 tysięcy osób. Była tzw. e-girl, czyli dziewczyną, która chętnie pokazywała całe swoje życie w mediach społecznościowych. Nastolatka nie miała większych problemów, była lubiana, a nowych przyjaciół poznawała nie tylko na żywo, ale i w sieci. To tam właśnie natrafiła na 21-letniego Clarka, który w przeciwieństwie do niej, był określany jako "incel", czyli osoba o skrajnie seksistowskich i szowinistycznych poglądach, która upust swoich emocji daje na zamkniętych forach np. dla graczy, a także jest cechowana jako nieporadna życiowo. 

Mimo skrajności, jakie ich dzieliły, Bianca polubiła młodego mężczyznę, a po pierwszym spotkaniu zaufała mu na tyle, że poprosiła go, by zawiózł ją do Nowego Jorku na koncert. Nie miała wówczas pojęcia, że 21-latek jest w niej zakochany i co więcej, że z tego właśnie powodu może dopuścić się czegoś tak potwornego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka zamordowana w okrutnych okolicznościach. Jej zdjęcia opublikował w sieci

To właśnie dzień koncertu był ostatnim dla nastolatki. Clarkowi nie spodobało się, że 17-latka całowała się z innym kolegą i, choć nie byli parą, poczuł silną zazdrość, która pchnęła go do makabrycznego czynu. W akcie zemsty poderżnął dziewczynie gardło, a później całkowicie odciął głowę. Na domiar złego, rozczłonkowanemu ciału zrobił zdjęcie, które zamieścił w sieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

Policji zajęło chwilę, by po tak okropnych fotografiach dotrzeć do mordercy. Mężczyzna został zatrzymany, a po odprowadzeniu do aresztu przyznał się do winy, co ucieszyło rodzinę zamordowanej, która nie musiała dzięki temu stawiać się na licznych rozprawach i bolesnych przesłuchaniach. 21-latek spędzi w więzieniu 25 lat, a po tym czasie będzie mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Syn został sam na sam ze szczeniakiem. Ojciec zabrał pieska do weterynarza i poznał najgorszą możliwą prawdę
  4. Poszła do spowiedzi, z kościoła wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej takie rzeczy, że ręce opadają
  5. A jednak będzie rozwód! Rodzina królewska wstrząśnięta decyzją wnuka Elżbiety II

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News