Najbardziej tragiczny finał poszukiwań młodziutkiej Kamili. Ziścił się najczarniejszy scenariusz

Najbardziej tragiczny finał poszukiwań młodziutkiej Kamili. Ziścił się najczarniejszy scenariusz Źródło: Facebook

Nastolatka zaginęła niedaleko rodzinnego domu, gdy zmierzała do szkolnego internatu. Kiedy nie dotarła na miejsce, wszczęto poszukiwania. Wiadomo już, co stało się z 17-letnią Kamilą.

Nastolatka nie odbierała telefonu, nikt nie wiedział, gdzie może się znajdować. Nie dotarła też do szkoły. Dzień po weekendzie odnaleziono ją niedaleko domu. W sprawę zaangażowała się prokuratura.

Wyszła z domu, zaginęła w drodze do internatu

17-letnia Kamila z Rębiszowa niedaleko Mirska położonego w województwie dolnośląskim zaginęła 8 grudnia. Miała wyjść ok. 14:00 z domu z plecakiem i udać się w drogę do internatu szkolnego w Lubomierzu. Mieszkała tam w tygodniu, by mieć bliżej do szkolnej placówki, codzienne dojazdy były dość męczące. W taki sposób między domem a szkołą żyła już drugi rok. Kiedy w poniedziałek nie pojawiła się w szkolnej ławce, wszczęto intensywne poszukiwania. Wszyscy mieli nadzieję, że odnajdzie się cała i zdrowa.

Nastolatka, kiedy przebywała w Rębiszowie, mieszkała ze swoją babcią. W domu pojawiała się w dni wolne i weekendy. Po zaginięciu nie odbierała telefonu, w końcu jej komórka przestała w ogóle odpowiadać - była wyłączona lub się rozładowała. Na drugi dzień po zaginięciu, w poniedziałek, wszczęto poszukiwania i osoby, które dobrze ją znały, przeszły się trasą, jaką zazwyczaj pokonywała Kamila. Przy drodze zauważono jej charakterystyczny, zielony plecak.

Nastolatka prawdopodobnie zmarła z wychłodzenia organizmu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedaleko plecaka, w przydrożnym rowie, leżało jej ciało - nastolatka nie żyła. Radio Wrocław podaje, że twarz 17-letniej Kamili była zanurzona w wodzie, a w pobliżu ciała znajdowały się puste butelki po alkoholu oraz rozładowany telefon komórkowy. Znajdowała się 300 metrów od domu babci.

- Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, ale pewność co do przyczyn śmierci będziemy mieć dopiero po sekcji zwłok. Na razie jest za wcześnie, by mówić o szczegółach tej sprawy - tłumaczy Tomasz Czułowski, rzecznik jeleniogórskiej prokuratury.

Śledczy szacują, że zmarła z wychłodzenia lub nieszczęśliwie zachłysnęła się wodą, gdy upadła.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Osoby z okolic, z których pochodziła nastolatka, zauważają, że w tym roku to już druga śmierć dziewczyny uczęszczającej do tej samej szkoły, co Kamila. 3 maja tego roku zaginęła inna 17-latka, która późnym wieczorem wyszła na spacer z psem. Jej ciało znaleziono na łące drugiego dnia po zgłoszeniu zniknięcia na policję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić JEDNĄ rzecz w pracy
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News