Nie żyje najsłynniejsze dziecko świata. Przedwczesna śmierć jest tak tajemnicza, że odbiera mowę

Nie żyje najsłynniejsze dziecko świata. Przedwczesna śmierć jest tak tajemnicza, że odbiera mowę Źródło: .

Nastolatka była jednym z najbardziej rozpoznawalnych dzieciaków na świecie. Miała tysiące fanów, którzy nie mogą uwierzyć w jej przedwczesną śmierć. Tajemnicze okoliczności sprawiają, że żałoba jest dla nich oraz dla bliskich dziewczyny wyjątkowo trudna.

Nastolatka zmarła w bardzo tajemniczych okolicznościach, gdy jej kariera właśnie zaczęła nabierać tempa. Miała zaledwie 13 lat, kiedy została okrzyknięta "najpiękniejszym dzieckiem na świecie". Potrafiła śpiewać i występowała w broadwayowskich przedstawieniach u boku najjaśniejszych gwiazd. Rodzina utrzymuje w sekrecie, co się jej przydarzyło, ale jak zwykle w takich przypadkach pojawiają się spekulacje o możliwym przeciążeniu pracą.

Nastolatka występowała m.in. ze Scarlett Johansson

Laurel Griggs urodziła się w 2006 roku. Niektórym może być trudno nawet sobie wyobrazić, że tak młoda dziewczynka mogła aż tyle osiągnąć w trakcie swojego krótkiego życia. Laurel zadebiutowała na scenie w wieku zaledwie sześciu lat. Od razu podbiła serca publiczności. Wtedy wystąpiła u boku Scarlett Johansson, Ciarin Hinds i Benjamina Walkera w przedstawieniu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". To poważna sztuka, w której z pewnością niełatwo było wystąpić małemu dziecku - a ona wcielała się w rolę Ivanki aż 17 miesięcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Później jej kariera zaczęła nabierać zawrotnego tempa. Dostała kilka kolejnych propozycji. Wystąpiła w kolejnych spektaklach, w tym w bajkach dla dzieci oraz w licznych reklamach. Jej twarz, delikatna i dziewczęca, łatwo zapadała w pamięć i urzekała odbiorców. Laurel zaczęła również podkładać głos do bajek, w tym do animowanego serialu "Bąbelkowy świat gupików".

Nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci

Laurel zniknęła tak nagle, jak się pojawiła. Rodzina nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących jej śmierci. Należy uszanować ich pragnienie, aby ta sprawa pozostała ich prywatną tragedią, ale rzecz jasna pojawiają się spekulacje na temat tego, czy dziewczynka nie była za bardzo przeciążona pracą.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

W pamięci fanów na pewno na zawsze pozostanie jej występ w programie "Saturday Night Live", gdzie miała okazję porozmawiać ze Stevem Carrellem. Powiedziała wówczas, że wystąpienie w SNL to jedno z największych marzeń jej życia, które właśnie udało jej się spełnić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
  4. Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"
  5. Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

źródło: o2

Następny artykuł