Udawała ciążę przed ciężarną koleżanką. Miała nożyce do mięsa i przerażający plan

Udawała ciążę przed ciężarną koleżanką. Miała nożyce do mięsa i przerażający plan Źródło: pixabay.com/Free-Photos

Nastolatka w perfidny sposób udawała ciążę przed swoją ciężarną koleżanką z pracy. Nikt się nie zorientował, że kłamie: ani nowo poznana dziewczyna, ani krewni i znajomi. Jej kłamstwo było bardzo dokładnie ukartowane.

Nastolatka zdecydowała się oszukać wszystkich na ogromną skalę. Każdy wierzył, że jest w ciąży. W jej głowie zakiełkował jednak brutalny i obrzydliwy pomysł, który prawie udało się zrealizować.

W pracy poznała dziewczynę, która szybko stała się jej przyjaciółką

Angelique Robledo miała zaledwie 17 lat, kiedy zaszła w ciążę. Zdecydowanie nie planowała tego dziecka, a chłopak próbował namawiać ją, aby dokonała aborcji. Nie zgodziła się i nawet, gdyby miała wychować je sama, zadecydowała, że je urodzi. Miała również wsparcie swoich rodziców. Potrzebowała pieniędzy na wyprawkę, dlatego podjęła się pracy, póki jeszcze mogła.

Angelique szybko poznała w pracy swoją pokrewną duszę. Była nią o rok starsza Kasandra Toruga, z którą złapała wspólny język. Jakby tego było mało, krótko potem okazało się, że poznana nastolatka również zaszła w ciążę. Obie miały zostać mamami, dlatego często spotykały się po pracy oglądając ciuszki dla niemowląt i wymieniały się radami. Angelique nie sądziła, że sielanka zostanie przerwana w okrutny sposób.

Nastolatka na spotkanie zabrała m.in. nożyce do mięsa i ogromne, ostre noże

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasandra uwielbiała obnosić się ze swoją ciążą. Publikowała nawet zdjęcia z każdego USG i wręcz nienaturalnie cieszyła się każdym szczegółem dotyczącym macierzyństwa. Kiedy Angelique była już w 9. miesiącu ciąży, Kasandra zorganizowała spotkanie w jej domu. Wznieciła pożar w szafie w jednym z pokoi i powiedziała, że to dopiero początek niespodzianek. Angelique uciekała przed fałszywą przyjaciółką, aż w końcu zamknęła się w pokoju w innej części domu i zadzwoniła po straż pożarną.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Ogień nie rozprzestrzenił się zbyt mocno, dlatego strażacy szybko opanowali pożar, a także udało im się zatrzymać agresywną Kasandrę. Angelique powiedziała im, że to ona stoi za podpaleniem. Natychmiast wezwano także policję i podczas przesłuchiwania fałszywej ciężarnej nastolatki znaleziono w jej torbie dwa olbrzymie noże, nóż do mięsa oraz dziecięce ubrania i pieluszki. Kasandra udawała, że jest w ciąży, by wyciąć dziecko z brzucha swojej koleżanki i wychować jak swoje. Z racji swojego stanu psychicznego została skazana na 7,5 roku więzienia w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: Popularne

Następny artykuł