Wygrzebują podpaski ze śmietnika, gotują w wodzie i piją powstały napar. Mają obrzydliwy cel

Wygrzebują podpaski ze śmietnika, gotują w wodzie i piją powstały napar. Mają obrzydliwy cel Źródło: unsplash/Marco Verch Professional Photographer

Nastolatka znalazła sposób na ponowne wykorzystanie zużytej podpaski. Niestety nie jest dla niej ważny aspekt ekologiczny i to, by ponownie używać teoretycznie jednorazowych przedmiotów. Chodzi o efekt, który można osiągnąć gotując środki do higieny intymnej i pijąc przygotowany z nich napar. Nie dość, że jest to obrzydliwe, to jeszcze niebezpieczne.

Nastolatka w dobie Internetu bez wychodzenia z domu znajdzie sposób na wszystko. Podarła się ostatnia para rajstop, a ona musi ją założyć, to wykorzysta lakier do paznokci. Makijaż ma się dłużej utrzymać na twarzy - wystarczy wypryskać ją lakierem do włosów. Pęknie paznokieć, kropelka sklei wszystko. 

Młode dziewczyny w Indonezji odkryły, że za pomocą świeżego naparu z zużytych podpasek mogą doznać niesamowitego efektu, który przy okazji jest niesamowicie niebezpieczny. Ich historia pokazuje, że niestety ludzka głupota nie zna granic.

Nastolatki masowo grzebią w śmietnikach

Gdyby się zastanowić, to do głowy przychodzi jeden pomysł, który potwierdza, że warto grzebać w śmietnikach. Ludzie niestety mają tendencje do wyrzucania rzeczy, które dla innych osób mogą okazać się potrzebne. Bezdomni wyciągną metalowe przedmioty, by sprzedać je na skupie i dostać trochę grosza, a prawdziwi kolekcjonerzy wygrzebią ze śmietników krzesła ręcznie wyrabiane w Polsce w latach 60-tych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nastolatki z Indonezji poszły o krok dalej i zaczęły masowo wyciągać ze śmietników zużyte środki do higieny osobistej, takie jak podpaski, wkładki czy tampony. Po zalaniu ich wodą, młode dziewczyny wypijają powstały napar. W jakim celu? 

Okazało się, że znajdujący się w produktach sanitarnych chlor daje dziewczynom efekt zbliżony do tego, który można osiągnąć po zażyciu narkotyków. Nie zdają sobie chyba tylko sprawy z tego, że nie dość, że jest to obrzydliwe, to jeszcze niebezpieczne dla ich zdrowia. Chlor jest bowiem silnie trujący. 

Dzisiaj grzeje: 1. Patrzyła, jak lekarz przy porodzie urywa główkę jej dziecka. Razem z mężem domagają się odszkodowania, szpital nie przyznaje się do winy
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Nieszczęsny trend na picie tego napoju trwa już dwa lata. Policja nie jest w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się "podpaskowych narkomanek", bo nie ma żadnych regulacji prawnych, które zabraniałby produkcji naparu ze zużytych środków higieny osobistej.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. 17-letni syn legendarnego aktora walczy z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Nie jest dobrze
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: papilot

Następny artykuł