Miała 14-lat, gdy zaszła w ciążę. Teraz pokazuje, jak bardzo dziecko wywróciło jej życie do góry nogami

Miała 14-lat, gdy zaszła w ciążę. Teraz pokazuje, jak bardzo dziecko wywróciło jej życie do góry nogami Źródło: Instagram/@igg.natalie

Nastolatka na Instagramie zdaje relację z życia codziennego. Rewolucja, jaką przeszła po urodzinach córeczki, jest nie do wyobrażenia. Dziewczyna musi pracować w McDonaldzie, żeby utrzymać dziecko, a jest to najmniejszy z jej problemów.

Nastolatka, która zaszła w ciążę w wieku 14 lat, nie ma łatwego życia. Nie może poświęcać czasu na rozrywki, którym oddaje się większość jej rówieśników. Jej córka jest jej oczkiem głowie. Dlatego postanowiła dokumentować jej dorastanie za pomocą konta na Instagramie. Przy okazji powstała kronika rewolucji, jaką przeszło jej życie po narodzinach dziecka.

Nastolatka pokazuje, jak wygląda życia młodej matki

Natalie Shay, bo tak ma na imię bohaterka tej historii, zaszła w ciążę bardzo młodo, bo już w wieku 14 lat. Tego nie było w planach. Nikt nie był gotowy na to, co stanie się, gdy dziecko przyjdzie na świat. Dziewczyna miała w końcu na głowie typowe nastoletnie problemy. Jednak gdy Rylah przyszła na świat, Natalie kompletnie poświęciła się dziecku. Założyła córeczce nawet osobne konto na Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej priorytety zmieniły się o 180 stopni. Musiała podjąć pracę dorywczą w McDonaldzie, żeby utrzymać nowo narodzone dziecko. Nastolatka dzieli się trudnościami, z którymi przychodzi jej się zmagać w internecie - głównie po to, żeby uświadomić publice, że bycie młodą mamą to ciężki kawałek chleba. Szybko zyskała sobie grono wiernych fanów, którzy kibicują jej w tej niecodziennej sytuacji.

Na Instagramie Natalie śledzi ponad 70 tysięcy obserwujących, a jej kanał na YouTube liczy sobie ponad 132 tysiące subskrypcji. Amerykanka udowadnia w ten sposób, że chociaż ciężko jest zrezygnować z dzieciństwa, czasami trzeba zdobyć się na poświęcenie. Zamiast włóczyć się po mieście i chodzić na imprezy ze znajomymi, Natalie każdą wolną chwilę poświęca Rylah.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Z konta nastolatki ostatnio zniknęły wszystkie zdjęcia jej partnera - ojca dziecka. Jak do tej pory gwiazda Instagrama w żaden sposób tego nie skomentowała. Istnieje więc podejrzenie, że związek nie przetrwał próby czasu i Natalie jest teraz nie tylko młodą, ale też samotną matką. Pozostaje tylko czekać na potwierdzenie ze strony samej zainteresowanej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: wprost

Następny artykuł