Koledzy zaszczuli ją na śmierć. Nastolatka popełniła samobójstwo, porażające szczegóły

Koledzy zaszczuli ją na śmierć. Nastolatka popełniła samobójstwo, porażające szczegóły Źródło: fot. unsplash.com/Esteban Hernandez

Nastolatka została zaszczuta na śmierć przez swoich rówieśników. W końcu nie wytrzymała fali hejtu, która się na nią wylała i postanowiła odebrać sobie życie. To wyjątkowo poruszająca historia.

Nastolatka z USA wiodła zwyczajne życie. Megan Meier mieszkała w mieście Dardenne Prairie w stanie Missouri. Na pierwszy rzut oka była pewną siebie i uśmiechniętą nastolatką, która nie ma kompleksów, a ze swojej lekkiej nadwagi i aparatu na zęby sama często potrafiła się śmiać. Niestety były to tylko pozory, a sama Megan z każdym dniem coraz bardziej się nienawidziła.

Nastolatka popełniła samobójstwo przez hejt

W 4. klasie Megan poznała Sarah, z którą bardzo się zaprzyjaźniła. Inne osoby z jej szkoły cały czas wyzywały dziewczynę, która nie była tak przebojowa, jak jej nowa przyjaciółka. Megan cały czas stawała w jej obronie, aż uwaga szkolnych prześmiewców skupiła się na niej. Początkowo wydawało się, że nastolatka nic sobie z tego nie robi, ale w pewnym momencie swoją frustrację zaczęła przelewać na samą Sarah.

Z kolei Megan zaczęła obwiniać swoją przyjaciółkę za hejt, który ją spotyka i zaczęła się od niej coraz bardziej odsuwać i próbować się zaprzyjaźnić z popularnymi dziewczynami w szkole. Nowe znajome tylko z pozoru traktowały ją dobrze, a kiedy im się znudziła i przestała być potrzebna, przestały z nią rozmawiać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wtedy rodzina nastolatki się przeprowadziła, a życie Megan zaczęło się układać: miała nowych znajomych i zakochała się w chłopaku. Co prawda nigdy nie spotkała Josha, ale dużo z nim rozmawiała w internecie. Pewnego dnia coś się zmieniło i nastolatek zaczął kpić z dziewczyny, a do tego upublicznił treści ich intymnych rozmów. To sprawiło, że Megan poczuła się fatalnie.

Matka próbowała ją pocieszyć, jednak musiała pojechać do ortodonty z drugą córką. Gdy wróciła do domu zobaczyła makabryczną scenę - nastolatka powiesiła się na pasku od spodni we własnym domu.

Dzisiaj grzeje: 1. 10 milionów Polaków może spodziewać się rekordowej podwyżki emerytur i rent. Wiemy komu się należy i ile
 
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Kiedy w mediach pojawiła się informacja o śmierci Megan, nikt z jej oprawców nie mógł w to uwierzyć. Uważali, że ich słowa to niegroźne żarty. Najgorsze jednak była prawda o ukochanym nastolatki. Okazało się bowiem, że Josh tak naprawdę nigdy nie istniał, a w jego postać wcieliła się mama Sarah, która została namówiona przez córkę do tego, aby skrzywdzić jej byłą przyjaciółkę. Osoby, które pośrednio przyczyniły się do śmierci dziewczyny nigdy nie odpowiedziały za swoje czyny.

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. U Rydzyka przeszli samych siebie, tak skandaliczne słowa, że aż trudno uwierzyć. Naubliżali społeczności LGBT
  4. Lokaj księżnej Diany dostał za to fortunę. Sprzedał mediom jej porażajaca tajemnicę, jej synowie muszą być zdruzgotani
  5. Mamę obudziło dziwne zachowanie psa. Kiedy za nim poszła, aż zamarła

źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu