Nastoletnią aktorkę znali ludzie na całym świecie. Jej zwłoki znaleziono w domu, wiadomo jak umarła

Nastoletnią aktorkę znali ludzie na całym świecie. Jej zwłoki znaleziono w domu, wiadomo jak umarła Źródło: unsplash/Alex_Holyoake/

Nastolatka znana na całym świecie niespodziewanie została znaleziona nieprzytomna. Choć lekarze usilnie walczyli o jej życie, nie udało się go uratować. Śledztwo w sprawie dokładnych przyczyn zgonu trwało kilka miesięcy i dopiero dziś podano, jak zmarła młoda aktorka.

Nastolatka rozwijała swoją karierę aktorską na wielką skalę, co łączyła z nauką w liceum. Świetnie radziła sobie z obowiązkami, a do tego nie mogła narzekać na brak przyjaciół czy słaby kontakt z rodzicami. Gdy dziewczyna nagle zmarła, był to wielki szok nie tylko dla jej bliskich, ale przede wszystkim dla świata filmowego, który stał dla niej otworem. Fani młodej aktorki od kilku miesięcy czekali na oficjalne informacje w sprawie przyczyn zgonu. Teraz wszystko już wiadomo i aż trudno w to uwierzyć. 

Nie żyje młoda aktorka. Nastolatka została znaleziona nieprzytomna 

Mya-Lecia Naylor miała zaledwie 16 lat i na co dzień żyła w posiadłości w South Norwood. Choć jej kariera aktorska trwała od niedawna, mogła cieszyć się sporymi sukcesami, dzięki którym zyskiwała coraz większy rozgłos. Zagrała między innymi w takich hitach, jak: "Almost Never”, „Millie Inbetween" czy "Atlas Chmur". Amerykanka wydawała się bardzo szczęśliwa i spełniona, a do tego chętnie opowiadała o swoich planach na przyszłość, które niestety nigdy już nie zostaną zrealizowane. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

7 kwietnia bieżącego roku około godziny 10:00 rano czasu lokalnego Mya została znaleziona nieprzytomna. Bliscy 16-latki od razu wezwali pogotowie, które następnie przewiozło ją do szpitala. Lekarze stwierdzili zatrzymanie krążenia i niezwłocznie rozpoczęli walkę o jej życie. Niestety - niedługo po godzinie 11:00 dziewczyna zmarła. 

Ujawniono przyczyny zgonu 

Miejscowa policja od razu wszczęła śledztwo, by dowiedzieć się, co dokładnie doprowadziło do jej śmierci. Z przekazywanych informacji wynika, że dziewczyna powiesiła się w namiocie w swoim rodzinnym domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach

2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Śledczy zabezpieczyli sprzęty elektroniczne, które należały do 16-latki oraz przesłuchali najbliższych. Wiadomo, że w urządzeniach nie znaleziono niczego, co wskazywałoby na tragiczne plany nastolatki. Rodzice wyznali jednak, że wieczór przed tragedią Mya oglądała z nimi film, w którym pojawił się wątek samobójstwa. Policjanci od razu połączyli to z zakazem na imprezy, jaki aktorka otrzymała od swoich rodziców ze względu na złe stopnie w szkole. Ostatecznie uznano jednak, że samobójstwo nie było planowane. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

Źródło: radio zet 

 

Następny artykuł