Nastolatka włożyła dziecko do reklamówki i zaniosła do szpitala. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Nastolatka włożyła dziecko do reklamówki i zaniosła do szpitala. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: pxhere

Nastolatka wpadła na tragiczny pomysł i włożyła do reklamówki dziecko, by zanieść je do szpitala. Historia nastolatki szokuje wszystkich czytelników.

Nastolatka chyba nie chciała zostać mamą, o czym przekonamy się, czytając tą historię. 7 marca zeszłego roku doszło do niebywałej tragedii, która przeraża do dzisiaj. Dalsza część tekstu i szczegóły tej sprawy mogą przerazić czytelników o słabych nerwach. 

Tego dnia nastolatka zaczęła rodzić. Nie wezwała karetki, ani nie skontaktowała się z lekarzem. Wzięła sprawy w swoje ręce. Do porodu doszło, a dziewczyna była zupełnie sama. Po wszystkim doszła do wniosku, że jednak pójdzie do lekarza. Spakowała dziecko do reklamówki i udała się do pobliskiego szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szok w szpitalu - nastolatka z dzieckiem w reklamówce 

Jej pojawienie się w szpitalu wzbudziło ogromne zamieszanie. Niestety dziecko przyniesione do szpitala nie żyło. Jak tłumaczyła nastolatka, urodziło się martwe, jednak sekcja zwłok udowodniła, że dziewczyna kłamała. 

Dziecko urodziło się żywe. Prokuratura ujawniła, że jego śmierć nastąpiła w wyniku zmian urazowych doznanych po urodzeniu. Matka nie przyznała się do morderstwa. W związku z podejrzeniem o popełnieniu przestępstwa, sprawa trafiła do wydziału rodzinnego w sądzie rejonowym w Nowym Mieście Lubawskim. Dziewczyna wylądowała w ośrodku wychowawczym.

Dziś nastolatka jest już osobą pełnoletnią, a jej sprawę skierowano do sądu okręgowego w Elblągu. Jest ona oskarżona o morderstwo swojego dziecka. Grozi jej dożywocie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Ojciec dziecka dostał 3 miesiące pozbawienia wolności oraz nałożył na niego rok ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej dozorowanej pracy na cele społeczne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: RMF24 

Następny artykuł