Kolega rzucił się na 12-latkę, bił ją i dusił do nieprzytomności. Horror wydarzył się w szkole na oczach innych uczniów

Kolega rzucił się na 12-latkę, bił ją i dusił do nieprzytomności. Horror wydarzył się w szkole na oczach innych uczniów Źródło: unsplash.com/Yustinus Tjiuwanda

Nastolatka padła ofiarą swojego kolegi z klasy, który nie znał litości. 12-latek brutalnie zaatakował dziewczynę i to na oczach innych uczniów. Sprawą zajęła się policja, która ma zamiar ukarać chłopaka.

Nastolatka nie podejrzewała, że rówieśnik rzuci się na nią z pięściami i to z takiego powodu. Mimo krzyku dziewczynki, 12-latek nie miał zamiaru ustać w swoich bestialskich czynach. Omal nie doprowadził do tragedii i jak się okazuje, nikt nie próbował go powstrzymać. Natychmiast wezwano odpowiednie służby. 

Tragedia w polskiej szkole. Nastolatka padła ofiarą kolegi z klasy na oczach innych uczniów

Do potwornego zdarzenia doszło w szkole podstawowej w Porębie koło Myślenic (województwo małopolskie). 12-letni chłopiec niespodziewanie rzucił się na koleżankę z klasy i zaczął okładać ją pięściami, a po chwili również dusić. Nastolatka próbowała jakoś się bronić i uwolnić z rąk młodego oprawcy, jednak on nie zamierzał przestać.

Na oczach innych uczniów dusił ją do momentu, w którym prawie straciła przytomność. Choć dziewczynka cudem uniknęła śmierci, nikt z rówieśników nie zareagował. Wszyscy stali i przyglądali się, a niektórzy nawet nagrali zajście za pomocą telefonów komórkowych. Dopiero po chwili zjawił się pedagog, który zareagował w odpowiedni sposób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bił i dusił z niebywałego powodu. 12-latkiem zajęła się policja 

Na miejscu zjawił się dziennikarz Radia Zet, który poprosił dyrektora szkoły o krótki komentarz. Mężczyzna w kilku zdaniach zrelacjonował, że po całym procederze wezwano policję, która zajęła się młodym sprawcą. Okazuje się, że 12-latek początkowo nie wyrażał żadnej skruchy, a jako argument swojego haniebnego zachowania podał, że zwyczajnie "nie lubi" nastolatki. 

- To argument nie do przyjęcia. Ale innego nie miał - powiedział Andrzej Jaśkowiec, dyrektor szkoły w Porębie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O. 

2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Dopiero, gdy do akcji wkroczyły służby, do uczniów oraz przede wszystkim do 12-latka dotarła powaga całej sprawy. Na chwilę obecną sprawą nastolatka zajmuje się policja, jednak już niebawem o jego losie zadecyduje sąd rodzinny. Z uwagi na wiek chłopaka trudno przewidzieć, jakie może ponieść konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyhodowano NAJWIĘKSZĄ świnię na świecie. Jest większa od niedźwiedzia
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Źródło: radio zet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News