Zdrowa nastolatka nagle umarła. W jej żołądku lekarze dokonali odkrycia, które ścięło ich z nóg

Zdrowa nastolatka nagle umarła. W jej żołądku lekarze dokonali odkrycia, które ścięło ich z nóg Źródło: YouTube / Fox News

Nastolatka była zupełnie zdrowa, a przynajmniej tak się wszystkim wydawało. Nagle bardzo źle się poczuła. Wróciła ze szkoły wcześniej niż zwykle, a jej stan cały czas się pogarszał. W końcu karetka zabrała ją do szpitala.

Nastolatka ze Skegness w Anglii nagle bardzo źle się poczuła. Zwolniła się wcześniej z lekcji i wróciła do domu. Jej stan cały czas się pogarszał, w końcu dziewczyna zemdlała. Pogotowie zawiozło ją do szpitala. Rodzina była w szoku, wcześniej nie zauważyli u niej żadnych problemów. Lekarze przebadali 16-latkę i dokonali w jej żołądku szokującego.

Nastolatka nagle poczuła się bardzo źle, jej stan bardzo szybko się pogarszał

Jasmine Beever czuła się coraz gorzej, aż w końcu dostała zapaści. Rodzina dziewczyny wezwała pogotowie, które przewiozło ją do lokalnego szpitala. Lekarze zrobili co w ich mocy, by przywrócić nastolatce funkcje życiowe. Niestety, po chwilowym sukcesie, Jasmine zmarła.

Rodzina była w szoku, kiedy dowiedziała się o jej śmierci. Wcześniej nie miała żadnych problemów ze zdrowiem. Okazało się, że nastolatka doznała zapalenia otrzewnej. Lekarze ustalili też, z jakiego powodu doszło do zgonu. To, co znaleźli w jej żołądku, jest przerażające.

Nastolatka cierpiała na niezwykłe zaburzenie. Objawy łatwo przeoczyć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Medycy ustalili, że dziewczyna prawdopodobnie cierpiała na trichotillomanię. Początki choroby zazwyczaj pojawiają się około 11-13 roku życia. To rodzaj nerwicy, który objawia się niepohamowanym wyrywaniem włosów. Chorzy często je później zjadają. Zaburzenie zwane jest inaczej syndromem Roszpunki. W żołądku nastolatki lekarze odkryli wielki kłąb włosów. To on był przyczyną jej śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły zdjęcia Roksany Węgiel z 20 lat starszym facetem! Rodzice 14-latki mogą nie być zadowoleni
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Organizm Jasmine nie radził sobie z ich usuwaniem, w końcu powstało zakażenie i wrzód, który pękł i rozprowadził stan zapalny po całym ciele.  W wyniku tego zdarzenia doszło do niewydolności wielu narządów i nastąpił zgon.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Webniusy

Następny artykuł