Nastolatka wybrała się z psem na spacer wzdłuż rzeki, zauważyła w wodzie dziwną rzecz. Kiedy podeszła bliżej, jej oczom ukazał się makabryczny widok

Nastolatka wybrała się z psem na spacer wzdłuż rzeki, zauważyła w wodzie dziwną rzecz. Kiedy podeszła bliżej, jej oczom ukazał się makabryczny widok Źródło: Twitter/KamilLewera

Nastolatka spacerowała ze swoim psem wzdłuż rzeki i natrafiła na dziwną rzecz, która unosiła się na wodzie. Musiała podejść bliżej, by zobaczyć co to jest. Gdy już była wystarczająco blisko, dokonała makabrycznego odkrycia.

Nastolatka po lekcjach w szkole wróciła do domu, by wyprowadzić na spacer swojego ukochanego psa. Nie mogła wiedzieć, że niepozorna wycieczka nad rzekę zmieni się w jej najgorszy dzień i w Warcie znajdzie coś, czego nigdy nie powinno widzieć dziecko.

Spacerując z psem nastolatka odkryła przerażającą rzecz

Przy ulicy Fabrycznej w Gorzowie, w środę około godziny 14, nastolatka spacerowała ze swoim psem. Zaledwie 14-letnia dziewczyna dokonała przerażającego odkrycia. Podczas przechadzki przy Warcie nastolatka zauważyła, że coś unosi się na wodzie. Nie była pewna, co to może być i postanowiła to sprawdzić.

Gdy nastolatka podeszła bliżej rzeki, już wiedziała, co to. Bez wątpienia stwierdziła, że to dryfujące ciało i natychmiast zadzwoniła na policję, żeby poinformować o znalezisku. Zgłoszenie dziewczyny doprowadziło do tego, że na miejscu zdarzenia pojawiły się służby. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nastolatka znalazła zwłoki mężczyzny

Straż pożarna wyciągnęła z Warty zwłoki - okazało się, że to mężczyzna. Strażacy zabezpieczyli ciało, by zostało poddane sekcji w celu ustalenia tożsamości ofiary. Na początku pojawiły się informacje, że może być to mężczyzna, który 19 września skoczył z Mostu Staromiejskiego prosto do Warty.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Przypuszczenia nie potwierdziły się, pomimo tego, że mężczyzna nadal nie został odnaleziony. Jednak sekcja zwłok jednoznacznie wskazała, że badane przez nich ciało należy do innej osoby. Tożsamość wyłowionego mężczyzny nie została podana do wiadomości publicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

źródło: o2

Następny artykuł