14-letnia Natalia zaszłą w ciążę. Uznała, że to wielka szansa

14-letnia Natalia zaszłą w ciążę. Uznała, że to wielka szansa Źródło: .

Nastolatka, która zaszła w ciążę w wieku 14 lat, stanęła przed wielkim wyzwaniem. Urodzenie dziecka w tym wieku z pewnością nie jest łatwe, jednak Natalia znalazła sposób, aby niechciana ciąża była dla niej szansą na zrobienie wielkiej kariery.

Nastolatka z Ameryki musiała zmierzyć się z niezwykle trudnym wyzwaniem. Okazało się, że w wieku 14 lat zaszła w ciążę. Zamiast bawić się i korzystać z życia jak jej rówieśniczki, zmuszona była szybko dorosnąć i myśleć o przyszłości zarówno swojej, jak i swojego dziecka. Wiele dziewczyn w jej wieku z pewnością załamałoby się na wieść o ciąży, jednak Natalie podeszła do tego zupełnie inaczej. 

Nastolatka postanowiła zrobić karierę w mediach społecznościowych

Wiele dziewczyn w wieku Natalie korzysta z uroków bycia nastolatką. Imprezy, zakupy z koleżankami i beztroskie życie to jet to, czego chce każda 14-latka. Młodziutka Amerykanka stanęła przed ogromnym wyzwaniem w swoim życiu. Dowiedziała się, że zaszła w ciążę i od teraz jest odpowiedzialna nie tylko za siebie, ale również za swoje dziecko. Nagle musiała przewartościować całe życie i pomyśleć również o swoim maleństwie. 

Natalie jednak nie załamał fakt, że jest w ciąży. Stwierdziła, że jest to świetna okazja do tego, aby rozwinąć swoją karierę w mediach społecznościowych. 14-latka nie uważa, że ciąża w tak młodym wieku to powód do wstydu. Wręcz przeciwnie, chce się o tym pochwalić całemu światu i zdobyć wielu obserwatorów. Marzenie nastolatki spełnia się, gdyż z dnia na dzień jej relacje śledzi coraz więcej osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna relacjonuje swoje życie na portalu Youtube oraz w mediach społecznościowych. Jej losy śledzi już tysiące obserwatorów, co bardzo cieszy młodą Amerykankę. Od zawsze marzyła o karierze w mediach społecznościowych, a ciąża okazała się być świetnym tematem, który przyciąga rzeszę obserwujących. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce

2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

14-letnia Natalie musi obecnie łączyć rolę uczennicy i matki, co na pewno nie jest łatwym zadaniem. Mimo że relacjonowanie jej życia jako młodej mamy może niektórych szokować, to jednak trzeba przyznać, że dziewczyna świetnie sobie daje radę. Jak się okazuje, sama wychowuje swoje dziecko, dlatego tym bardziej należy jej się podziw, że zdecydowała się na samotne rodzicielstwo w tak młodym wieku. 

Screen/Instagram/igg.natalie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

źródło: papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News