Znaleziono zwłoki nastolatki, która wyskoczyła z lecącego samolotu. Wstrząsające

Znaleziono zwłoki nastolatki, która wyskoczyła z lecącego samolotu. Wstrząsające Źródło: Facebook.com/Alana Cutland

Nastolatka zaskoczyła wszystkich obecnych na pokładzie samolotu i wyskoczyła z lecącej maszyny. Okropna tragedia wstrząsnęła mediami na całym świecie. Jak się okazuje, znaleziono ciało dziewczyny. Szczegóły są wstrząsające.

Nastolatka wyruszyła w podróż na Madagaskar, aby odbyć staż. Interesowały ją nauki przyrodnicze, a na egzotycznej wyspie miała okazję lepiej poznać rzadko spotykaną florę. 19-latka miała jednak problemy psychiczne, które znacznie utrudniały jej pracę naukową, a nawet codzienne funkcjonowanie. W końcu doszło do tragedii.

Nastolatka podjęła drastyczną decyzję. Nikt nie mógł jej powstrzymać 

Alana Cutland zwróciła uwagę swojej mentorki dziwnym zachowaniem. Uczennica miała zachowywać się niespokojnie, o co podejrzewano brane przez nią leki na depresję urojeniową. Uznano, że lepiej dla zdrowia dziewczyny będzie czym prędzej wrócić do jej rodzinnej miejscowości, by tam szybko skontaktować ją z lekarzem. Na miejsce miała dotrzeć samolotem.

Gdy maszyna wystartowała, nastolatka rzuciła się do drzwi i próbowała je otworzyć. Mentorka próbowała ją powstrzymać, a później przytrzymać, gdy ta wisiała na krawędzi. Kobieta szybko opadła z sił, a Alana spadła z wysokości 1,13 tysiąca metrów. Nie miała żadnych szans na przeżycie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaleziono ciało 19-latki. Szczegóły są wstrząsające

Gdy Alana Cutland popełniła samobójstwo w ten okropny sposób, od razu zarządzono poszukiwania ciała w okolicznych dżunglach. W akcję zaangażowali się nawet tubylcy z lokalnych plemion, którzy pomagali służbom. To właśnie oni natknęli się na zwłoki dziewczyny. Widok ciała, które wylądowało na ziemi z tak dużej wysokości, musiał być druzgoczący.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony
2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Rodzina dziewczyny stara się pogodzić z tą ogromną stratą i wspomina krewną w ciepłych słowach:

- Zawsze była bardzo życzliwa i wspierała swoją rodzinę i przyjaciół, przez co miała wyjątkowy kontakt z ludźmi z wielu środowisk, które na pewno będą za nią tęsknić - mówią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edyta Herbuś w Playboyu! Tak zmysłowych zdjęć nie ma żadna polska gwiazda!
  2. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News