Jako dziewczynka wygrała 300 konkursów piękności. Ścina z nóg, ludzie nie wierzą oczom, jak wygląda po latach

Jako dziewczynka wygrała 300 konkursów piękności. Ścina z nóg, ludzie nie wierzą oczom, jak wygląda po latach Źródło: fot. instagram.com

Nastolatka ma na swoim koncie 300 zwycięstw w konkursach piękności, które zdobyła w wieku zaledwie kilku lat. Teraz jej sesje ścinają z nóg. Trudno uwierzyć, że tak dziś wygląda.

Nastolatka Eden Wood ma zaledwie 14 lat, a już jest gwiazdą z niemałym dorobkiem. Swoje pierwsze sukcesy jako modelka zaczęła odnosić już jako roczne dziecko. Decyzję o tym, że Eden będzie brała udział w konkursach piękności, podjęła jej mama, która cały czas słyszała, że jej córka jest niezwykle piękna.

Wszystko wskazuje na to, że sędziowie kontrowersyjnych konkursów piękności byli tego samego zdania, ponieważ Eden udało się wygrać, aż 300 konkursów zyskując niesamowitą popularność, a także niemałą fortunę. Jednak kiedy mała miss skończyła 7 lat, jej mama zadecydowała, że to odpowiedni czas na koniec jej kariery. Przynajmniej na razie.

Nastolatka podbija internet

Niestety branie udziału w tak dużej liczbie konkursów sprawiły, że Eden praktycznie nie miała czasu na zabawy typowe wśród swoich rówieśniczek. Zamiast tego mała miss całe dnie spędzała na sesjach zdjęciowych, w salonach piękności, a także w solarium.

Teraz Eden ma już 14 lat i konkretny plan na swoją przyszłość. Jako że nastolatka wychowywała się w blasku fleszy i nie widzi przed sobą innej drogi, jak tylko kariera w show biznesie. Aktualnie pracuje nad swoją solową płytą, a także ma już za sobą premierę autobiografii pod tytułem „Od kołyski do korony”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

14-latka wygląda jak dorosła kobieta

Nastolatka w wywiadach przyznaje, że chce być w przyszłości jak Miley Cyrus czy Paris Hilton. Jej kanały w mediach społecznościowych są pełne zdjęć, na których 14-latka wygląda jak prawdziwa kobieta. Widać po niej, że pracę w modelingu wyssała wraz z mlekiem matki. Internautom dosłownie opadły szczęki, kiedy zobaczyli, jak teraz wygląda Eden.

Jej profil na Instagramie ma dziesiątki tysięcy obserwatorów, a ich liczba z każdym dniem rośnie. Ciężko uwierzyć, że osoba, którą widzimy na zdjęciach ma zaledwie 14 lat. Na swoich sesjach nastolatka wygląda, jakby już od kilku lat była pełnoletnia.

nastolatka fot. instagram.com

nastolatka fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Zenek Martyniuk mieszka w niewyobrażalnych luksusach. Rezydencja króla disco to prawdziwy pałac (FOTO)
  4. Żona mistera Polski Rafała Maślaka załamała się na weselu. To co powiedziała mężowi rozrywa serca
  5. Jackowski przy nim jest "amatorem". Nagły huk w domu, tylko szósty zmysł ocalił mu życie
  6. Lepiej, żeby Rozenek nigdy tego nie zobaczyła. Doda ośmieszyła jej partnera tak, że ze wstydu zapadnie się pod ziemię

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News