Nastolatka nagle umarła. Kiedy po śmierci lekarz wyjął ohydztwo z jej żołądka, ścięło go z nóg

Nastolatka nagle umarła. Kiedy po śmierci lekarz wyjął ohydztwo z jej żołądka, ścięło go z nóg Źródło: screen/YouTube.com/FOX NEWS

Nastolatka została zabrana do szpitala przez swoich rodziców, którzy niedługo potem usłyszeli najgorszą możliwą informację. Dziewczyna zmarła, a jej śmierć pozostawała zagadką dla lekarzy aż do momentu sekcji zwłok. Ciężko uwierzyć, że dziewczyna miała coś takiego w swoim ciele.

Nastolatka imieniem Jasmine Beever rozpoczęła ten dzień, jak każdy inny i nic nie zapowiadało, że w jego ciągu dojdzie to prawdziwej tragedii. 16-latka jak zawsze wybrała się do szkoły, jednak po pewnym czasie źle się poczuła i postanowiła wrócić do domu. Tam dostała zapaści, a zaniepokojeni rodzice natychmiast przewieźli nastolatkę do szpitala.

16-latka była reanimowana i udało się nawet przywrócić jej funkcje życiowe, ale niestety tylko na krótką chwilę. Jej tajemnicza i nagła śmierć została wyjaśniona dopiero po sekcji zwłok, której wyniki zaskoczyły lekarza, który ją przeprowadzał.

Nastolatka zginęła w tajemniczych okolicznościach

Widome było, że młoda Brytyjka zmarła w wyniku zapalenia otrzewnej, jednak nie wiadomo było, co do tego doprowadziło. Ta diagnoza sprawiła, że podczas sekcji zwłok skupiono się przede wszystkim na układzie pokarmowym nastolatki.

Okazało się, że wyjaśnienie tajemniczej śmierci 16-latki tkwiło w jej żołądku, a, był nim... kłębek jej własnych włosów. Trichotillomania to zaburzenie nerwicowe polegające na niepohamowanym wyrywaniu swoich włosów. Co więcej, chorzy często wyrwane włosy zjadają co doprowadza do powstawania w ich organizmie kłębów, które blokują układ pokarmowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka zjadała swoje włosy. Zabiła ją trichotillomania

Podobnie było i w tym wypadku. Organizm 16-latki nie mógł poradzić sobie z dużą ilością zjedzonych włosów i doszło do tego, że kłębek zaklinował się w żołądku. Dodatkowo powstał wrzód, który z czasem pękł, doprowadzając do zapalenia otrzewnej. Choroba postępowała i obejmowała coraz to kolejne narządu, aż w końcu doprowadziła do śmierci nastolatki poprzez niewydolność wielonarządową.

Trichotillomania nazywana jest zespołem Roszpunki i może wydawać się niegroźna, ale ten przykład pokazuje, że wcale tak nie jest. Gdyby wcześniej wiedziano, że Jasmine cierpi z powodu nadmiernego stresu, który starała się ujarzmić właśnie poprzez wyrywanie swoich włosów, to do tej tragedii mogłoby nie dojść. Dlatego rodzice powinni uważniej obserwować swoje dzieci, aby w miarę możliwości móc zareagować, zanim jeszcze nie jest zbyt późno.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  2. Nie żyje znany aktor. Zmagał się z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Opłakują go miliony
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News