Nastolatka leżała na łóżku i podłączyła telefon do ładowania. Nie żyje

Nastolatka leżała na łóżku i podłączyła telefon do ładowania. Nie żyje Źródło: unsplash.com/Priscilla Du Preez

Nastolatka podłączyła telefon do ładowania i położyła się na łóżku. Trudno było przewidzieć, że chwilę później nie będzie żyła. Okoliczni mieszkańcy nie mogli uwierzyć w tragedię, jaka ją spotkała.

Nastolatka nie sądziła, że tak zwyczajna czynność dnia codziennego doprowadzi ją do śmierci. Wystarczyła dosłownie sekunda, by młoda dziewczyna straciła życie. To może być brutalny przykład dla wszystkich uzależnionych od smartfona. 

Nastolatka położyła się na łóżku i podłączyła telefon do ładowania 

Wszystko miało miejsce w prowincji Chaiyaphum w Tajlandii. To właśnie tam 17-letnia Nong Ying zupełnie tak, jak każdego dnia, chcąc wieczorem odpocząć, położyła się na łóżku i zaczęła korzystać ze swojego telefonu komórkowego. Gdy spostrzegła, że urządzenie za chwilę się rozładuje, sięgnęła po ładowarkę i podłączając ją do telefonu, nie zaprzestała z niego korzystać nawet na chwilę. To właśnie ten krok sprawił, że zaledwie kilka minut później dziewczyna już nie żyła. 

Komórka pozbawiła ją życia 

Gdy odizolowany kabel przedłużacza, który łączył ładowarkę z gniazdkiem, dotknął metalowej nogi łóżka, nastolatka została porażona prądem. Minęła dłuższa chwila, nim tragedia wyszła na jaw, a jako pierwsza o wszystkim dowiedziała się jej mama, która z przekonaniem, że córka śpi, weszła do jej pokoju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wówczas dostrzegła Nong, która się nie ruszała, jednak w pierwszej chwili nie domyśliła się okrutnej prawdy. Dopiero kiedy zbliżyła się do jej łóżka, spoglądając na 17-latkę, dotarło do niej, co się stało. Choć Boonpeng Tuponchai chwyciła za telefon, uniknęła porażenia prądem, bowiem chwilę wcześniej spięcie, które zabiło dziewczynę, wysadziło korki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani

2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Przerażona kobieta zawiadomiła pomoc, a przybyli na miejsce ratownicy przez kilkadziesiąt minut reanimowali dziewczynę, usiłując przywrócić jej funkcje życiowe. Mimo starań 17-latka zmarła, a jej rodzina długo nie mogła się z tym pogodzić. Historia Nong może być brutalną przestrogą szczególnie dla młodych osób, które w obecnych czasach niemal nie wyobrażają sobie życia bez smartfona. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: nczas

Następny artykuł