Nastolatka porzuciła noworodka. Pies zobaczył poruszającą się w ziemi nóżkę, natychmiast zaczął kopać

Nastolatka porzuciła noworodka. Pies zobaczył poruszającą się w ziemi nóżkę, natychmiast zaczął kopać Źródło: Screen/ YouTube/ Ohidur Chad

Nastolatka żywcem zakopała swojego nowonarodzonego syna. Chłopiec zginąłby w męczarniach, gdyby przypadkiem w okolicy nie pojawił się rolnik z psem. Dziecko zostało uratowane przez bohaterskie zwierzę.

Nastolatka wybrała się na pole manioku i zakopała w ziemi swoje dziecko. Chłopiec wówczas żył. Noworodek został uratowany tylko dlatego, że wyczuł go pies jednego z rolników. Tak zaciekle obwąchiwał miejsce, gdzie leżało dziecko i kopał w ziemi, że ludzie aż zainteresowali się, czemu pies tak się zachowuje. Znaleźli w ziemi dziecięcą nóżkę.

Nastolatka pozbywa się dziecka w najgorszy możliwy sposób

Do zdarzenia doszło w północno-wschodniej Tajlandii, na jednym z pól manioku w Korat. Pies zwany Ping Pongiem mocno zainteresował się jednym fragmentem ziemi - wąchał go i kopał. Takie zachowanie zwierzaka zaintrygowało rolników, więc poszli sprawdzić, co mogło tak wpłynąć na psa. Dokonali wstrząsającego odkrycia - zobaczyli dziecięcą nóżkę. Okazało się, że w ziemi leży noworodek.

Chłopczyk został błyskawicznie przewieziony do szpitala, gdzie udało się ocalić jego życie. Gdyby nie znalazł go pies, umarłby w męczarniach. O wyczynie Ping Ponga napisały media, momentalnie zwierzak stał się bohaterem wioski.  W przeszłości zwierzę doznało wypadku, w wyniku którego ma teraz sparaliżowaną nogę. Jego właściciel, 41-letni rolnik Usa Nisaika, przyznał w wywiadzie dla Khaosod, że zatrzymał go z powodu lojalności. Pies jest też posłuszny i przydatny, doskonale nadaje się do pilnowania bydła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka aresztowana. Bała się reakcji ojca

W czasie, gdy Ping Pong zyskiwał należytą sławę i uznanie, tajska policja prowadziła śledztwo w przerażającej sprawie zakopanego noworodka. Udało się znaleźć i aresztować jego 15-letnią matkę, postawiono jej zarzut morderstwa. Nastolatka zeznała policji, że bała się reakcji swojego ojca na urodzenie dziecka. Jak podaje Khaosod, dziewczyna poprosiła o przyznanie jej opieki nad dzieckiem, które dochodzi do siebie w szpitalu.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

- Musimy pamiętać, że ona również jest dzieckiem i należy w tym wszystkim uwzględnić jej psychikę. Musimy działać profesjonalnie. Ważne, aby odpowiednio się nią zaopiekować i potraktować ją sprawiedliwie - skomentował sprawę gubernator Nakhon Ratchasima.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Kobieta zdębiała, gdy go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

Źródło: Funzoo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News