Nastolatka pozowała do zdjęcia z owczarkiem niemieckim. Będzie żałować do końca życia

Nastolatka pozowała do zdjęcia z owczarkiem niemieckim. Będzie żałować do końca życia Źródło: Unsplash / Shubhendu Mohanty

Nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie ze swoim psem. Okazał się on jednak nieprzewidywalny. Ślad po jego gwałtownej reakcji będzie towarzyszył jej przez całe życie.

Nastolatka była entuzjastką mody na robienie sobie zdjęć i chciała uwiecznić na jednym siebie wraz ze swoim pupilem. Nie spodziewała się, że pies zareaguje tak gwałtownie. Niestety doszło do tragedii.

Selfie z psem

Robienie sobie samodzielnie zdjęć jest bardzo popularne nie tylko wśród nastolatek. Na portalach społecznościowych można znaleźć naprawdę dużo selfie wykonanych przez gwiazdy, osoby publiczne oraz zwykłych ludzi. Dziewczyna, która jest bohaterką tej historii, nie zapomni wykonywania tego zdjęcia do końca życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po wykonaniu setek selfie nikt by się nie spodziewał, że coś może pójść nie tak. Tym razem nastolatka postanowiła uwiecznić swój wizerunek z ukochanym psem. Masywny owczarek niemiecki miał łagodne usposobienie. Nic nie zapowiadało tragedii, która miała nadejść.

Nastolatka została zaatakowana

Podczas wykonywania zdjęcia przez nastolatkę pies z nieznanych przyczyn zaczął być agresywny. Wielki owczarek niemiecki zaatakował. Nie potrzeba było wiele czasu, by nastolatka otrzymała smutną pamiątkę na całe życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie wystosował żółty alarm dla niemal połowy kraju. Jest niebezpiecznie, uwaga na nagły atak zimy
2. Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju

To był moment. Pies swoimi wielkimi szczękami ugryzł dziewczynę w twarz. Zalana krwią nastolatka została przewieziona do szpitala. Obrażenia były na tyle poważne, że mogła stracić oko i nos. Na szczęście lekarze udzielili jej szybko fachowej pomocy. Niestety konieczne było założenie ponad czterdziestu szwów. Po tym wydarzeniu blizny na jej twarzy mogą pozostać do końca życia. Wystarczyło tylko jedno selfie, żeby doszło do tragedii. Warto pamiętać, że przy psach dużych ras należy zachować ostrożność. Mogą być bardzo miłe i przyjazne, jednak nie zawsze są świadome swojej siły, a w ich głębi zawsze pozostanie trochę wilczej natury.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Z trumny dochodziły ciche odgłosy. Otworzyli ją i ścięło ich z nóg
  4. Kasjerka zwróciła nagle uwagę dziewczynce, by wybrała inną lalkę. Reakcja małej zwala z nóg
  5. Ujawniono największy sekret Krzysztofa Jackowskiego. Wiadomo już, ile naprawdę zarabia

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News