Zaginęła w 1977 roku, miała 15 lat. Dopiero teraz wyszło na jaw, co się z nią stało, brutalna prawda

Zaginęła w 1977 roku, miała 15 lat. Dopiero teraz wyszło na jaw, co się z nią stało, brutalna prawda Źródło: screen/facebook

Zaginęła jako nastolatka i przez wiele lat nikt nie wiedział, co się z nią stało. Nikt nie podejrzewał, że po tak długim czasie brutalna prawda wyjdzie na jaw, a jej rodzina dowie się, co się stało.

Nastolatka, która zaginęła w 1977 roku, przepadła jak kamień w wodę. Mimo wielu starań, śledczy okazali się bezsilni i nie natrafili na żaden ślad, który doprowadziłby ich do żywej bądź, co gorsza, martwej dziewczyny. Gdy wszyscy byli już przekonani, że prawda nigdy nie wyjdzie na jaw, wydarzyło się coś, co wprawiło każdego w osłupienie. 

Zaginęła jeszcze jako nastolatka. W 1977 słuch po niej zaginął 

15-letnia Sandra Morden, która w Portland w Stanach Zjednoczonych mieszkała wraz z ojcem, nigdy nie sprawiała żadnych problemów wychowawczych. Była pogodną nastolatką, która lubiła spędzać czas ze znajomymi i nie miała w zwyczaju wpadać w tarapaty. W 1977 roku Sandra przepadła jak kamień w wodę, a bliscy od razu zgłosili na policję jej zaginięcie. Choć śledczy robili co mogli, długo nie natrafiali na żadną poszlakę. 

Brutalna prawda wyszła na jaw 

Zimą 1980 roku śledczy ze stanu Waszyngton odnaleźli szkielet kobiety, a po wstępnych oględzinach ustalono, że w chwili śmierci miała około 19 lat. Eksperci robili, co mogli, by ustalić tożsamość zmarłej, jednak medycyna i technologia były w tamtych czasach na tyle mało rozwinięte, że sporządzenie choćby prawdopodobnego rysopisu było ogromnym wyzwaniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czas mijał i dopiero w 2019 roku, gdy możliwości jest naprawdę wiele, śledczy powrócili do sprawy, by odkryć w końcu do kogo należał szkielet. Już od jakiegoś czasu było pewne, że kobieta została zamordowana, jednak dotarcie do jej bliskich graniczyło z cudem. W końcu specjaliści odtworzyli jej kolor oczu, włosów czy kształt twarzy, a finalne badania DNA pozwoliły dotrzeć do spokrewnionych z nią osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Kolejne testy potwierdziły przypuszczenia, jednak nikt jeszcze nie wiedział, kim była 19-latka. Dopiero po ponad 40 latach odkryto, że szkielet należał do zaginionej w 1977 roku Sandry. Jej bliscy byli w szoku, że w końcu odkryli, co stało się z nią stało, jednak wciąż nie wiedzą, kto za to odpowiada. Śledczy nadal pracują nad rozwikłaniem dalszej części zagadki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. NIE ŻYJE już ponad 70 dzieci. Skrajnie niebezpieczny produkt szybko wycofywany ze sprzedaży
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni 
  4. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

Źródło: parenting 

Następny artykuł