Sytuacja jest dramatyczna, zaginęła Patrycja. Zdruzgotany tata dziewczynki pilnie błaga o pomoc

Sytuacja jest dramatyczna, zaginęła Patrycja. Zdruzgotany tata dziewczynki pilnie błaga o pomoc Źródło: facebook/Jakub Arkadiusz Wojdyła/

Nastolatka przepadła jak kamień w wodę. Zdruzgotana rodzina błaga o pomoc w poszukiwaniach ukochanej córki, która, jak się okazuje, zmaga się z poważnymi problemami.

Nastolatka wyszła z domu, a po kilku godzinach słuch po niej zaginął. Bliscy nie mają pojęcia, gdzie dziewczynka może przebywać, jednak mają wciąż nadzieję, że wróci cała i zdrowa. Dramatyczna sytuacja, z jaką przyszło im się zmierzyć, zwyczajnie odbiera mowę, a szczegóły w sprawie zaginionej budzą spore emocje. 

Zaginęła nastolatka. Tata pilnie błaga o pomoc, sytuacja jest potworna 

Na Facebooku na profilu pana Jakuba pojawił się post ze zdjęciem 13-letniej Patrycji, która w piątek w południe wyszła z domu i do tej pory do niego nie wróciła. Mężczyzna błaga o pomoc w poszukiwaniach i przekazanie jakichkolwiek informacji o ewentualnym miejscu pobytu dziewczyny. Nieletnia wyszła w miniony piątek z domu w Nowej Soli o godzinie 12:00, tłumacząc rodzicom, że umówiła się z koleżanką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

O godzinie 14:00 ostatni raz kontaktowała się z bliskimi, a gdy nie wróciła na umówioną 16:30, rodzice próbowali się do niej dodzwonić. Brak odzewu zmotywował ich do natychmiastowego zgłoszenia sprawy na policję. Okazuje się, że nastolatka cierpi na stany lękowe oraz miewa myśli samobójcze, dlatego czas ma jeszcze większe znaczenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Patrycja ma około 170 cm wzrostu, długie proste włosy, farbowane na kolor ciemnego kasztana. Oczy w kolorze piwnym. Jest szczupłej budowy ciała. Ma również tatuaż w formie serca nad prawą kostką u nogi. W dniu zaginięcia była ubrana w zimową kurtkę w odcieniu zielonym o długości trzy czwarte, której kaptur był obszyty czarno-szarym futerkiem. Miała również na sobie czarne leginsy, brązową bluzkę z kapturem oraz zielone sportowe buty marki Nike Air do kostki. Mogła mieć także przy sobie czarną torebkę z dwoma pomponami. Wciąż nie jest pewne, czy i jakie działania w tej sprawie podjęła policja.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Dobra mina do złej gry? Zenek Martyniuk przerwał milczenie, zdradził jak wygląda jego sytuacja w rodzinie
  4. Krzysztof Jackowski zamarł. Na żywo nagle złapał się za głowę i przewidział najgorsze
  5. Kochanka męża Rodowicz jest o 40 lat młodsza. Porażające kulisy ich rozwodu ujrzały światło dzienne

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News