Oferował 14-latce sto złotych za seks. Na miejscu spotkania czekała go ogromna niespodzianka

Oferował 14-latce sto złotych za seks. Na miejscu spotkania czekała go ogromna niespodzianka

Nastolatka miała być wykorzystana przez 33-latka. Mężczyzna, który chciał się umówić na seks z ledwie 14-letnią dziewczyną, podjechał do centrum Katowic, gdzie za 100 złotych miał liczyć na nielegalne czynności seksualne. Nie tego pedofil zapewne spodziewał się na miejscu swojego spotkania.

Nastolatka miała być ofiarą 33-letniego zboczeńca. Mieszkaniec Katowic próbował za pomocą internetu skontaktować się z 14-letnim dzieckiem, aby namówić je na seks za 100 złotych. Kiedy udało mu się umówić, a sam zaczął liczyć na zbliżenie, musiał pogodzić się z wielką niespodzianką od losu, jaka na niego czekała.

Nastolatka mogła paść ofiarą zboczeńca. Mężczyzna oferował 100 złotych za seks

Do zdarzenia doszło w tym tygodniu w Katowicach. Na jednym z forów internetowych pojawił się anons, mówiący o chęci odbycia stosunku seksualnego za pieniądze. Jego treść była jednak na tyle niepokojąca, że znalazła się w obrębie zainteresowań policji.

Jeden z funkcjonariuszy skontaktował się z mężczyzną i podał się za 14-letnią dziewczynkę. Mimo że seks w Polsce jest zabroniony dla wszystkich poniżej 15 roku życia, mieszkańcowi Katowic wcale to nie przeszkadzało i był w stanie zapłacić 100 złotych za stosunek. Kiedy mężczyzna przyjechał na miejsce spotkania ze swoją potencjalną kochanką, okazało się, że czekała na niego niespodzianka - patrol policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna odpowie na zarzuty

Przed mieszkańcem Katowic prawdziwe problemy karne. Mężczyźnie zarzuca się namawianie i chęć uprawiania seksu z osobą niepełnoletnią.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

– 33-letni mężczyzna nieświadomy, że rozmawia z osobą dorosłą, umówił się z rzekomą 14-latką i przyjechał do centrum Katowic. Tam już czekali na niego policyjni wywiadowcy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie – potwierdziła w rozmowie z mediami mł. asp. Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

Źródło: Wprost

Następny artykuł