Przerażający wypadek 15-letniej Wiktorii na mistrzostwach Polski. Nastolatka nie żyje

Przerażający wypadek 15-letniej Wiktorii na mistrzostwach Polski. Nastolatka nie żyje Źródło: fot. unsplash.com/David Tomaseti

Nastolatka uległa potwornemu wypadkowi podczas mistrzostw Polski. Mimo natychmiastowej reakcji służb ratowniczych nie udało się uratować 15-latki. To wielka tragedia, która pogrążyła w żałobie świat sportu.

Nastolatka z Lublina Wiktoria Wicińska wczoraj brała udział jako jedna z uczestniczek w motocrossowych mistrzostwach Polski w kategorii MX. 15-latka uległa wypadkowi podczas swojego drugiego wyścigu na tych zawodach. Wedle relacji naocznych świadków, nastolatka podczas wyskoku na jednej z figur straciła panowanie nad maszyną i wywróciła się, a jej motocykl przygniótł ją do ziemi.

Po tym, jak 15-latka się wywróciła, natychmiast podbiegli do niej ratownicy, którzy obstawiali całą imprezę i zaczęli jej udzielać pomocy. Następnie nastolatkę przetransportowano śmigłowcem do najbliższego szpitala, z którego po około 1,5 godziny nadeszły najgorsze wiadomości.

Nie żyje nastolatka z Lublina

Całe zawody odbywały się w sobotę w miejscowości Lipno. Niestety w tej sytuacji nie dało się w żaden już sposób pomóc 15-latce - obrażenia okazały się zbyt poważne Świadkowie tej tragedii mówią, że tuż po upadku Wiktoria jeszcze na chwilę wstała, ale zarazstraciła przytomność.

Podczas wypadku zawodniczka z impetem uderzyła najpierw całym swoim ciałem o ziemię, a następnie na jej plecy i głowę upadł rozpędzony motocykl, na którym jeszcze przed chwilą sama siedziała. Lekarzom nie udało się przywrócić jej świadomości ani na miejscu, ani w szpitalu. Informacja o zgonie nastolatki została ogłoszona zaledwie półtorej godziny od momentu wypadku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Z relacji bezpośrednich świadków wynika, że w czasie zjazdu z górki wyrwało zawodniczce kierownicę z rąk, straciła panowanie nad maszyną. Po upadku jeszcze wstała. Szybko zareagowały służby medyczne. Położono ją na noszach, ale już zaczęła traci przytomność. Przytomności nie odzyskała w punkcie medycznym, przewieziono ją do szpitala, skąd po około 1,5 godzinie otrzymaliśmy wiadomość, że zawodniczka zmarła - mówił prezes klubu LKS Jastrząb, Jerzy Zieliński w rozmowie z portalem RMF FM 24.

Zarówno rodzina, jak i przyjaciele nastolatki, a także wszyscy zgromadzeni podczas zawodów pogrążyli się w głębokiej żałobie. To straszne, że tak młoda osoba zginęła robiąc to, co kocha. Wszystkich bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Księżnej Kate! Teraz każda kobieta chce tego używać
  5. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  6. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

źródło: Sport PL

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu