Policja i rodzina proszą o pilną pomoc. Zaginęła Paulina, nastolatka może być w ogromnym niebezpieczeństwie

Policja i rodzina proszą o pilną pomoc. Zaginęła Paulina, nastolatka może być w ogromnym niebezpieczeństwie Źródło: Podlaska Policja

Nastolatka wyszła z domu i nie wróciła. Szuka jej cały Białystok, zrozpaczeni rodzice apelują o to, aby każdy, kto może wiedzieć, gdzie dziewczyna się znajduje, przekazał informacje policji. Pojawiły się informacje, że może być w niebezpieczeństwie.

Nastolatka wyszła z domu w niedzielę 3 listopada tuż po południu. Chociaż od jej zniknięcia nie minęło wiele czasu, istnieją przesłanki do tego, aby rodzice i policja niepokoili się o jej bezpieczeństwo. W związku z tym apelują do wszystkich, którzy mogą wiedzieć, gdzie obecnie przebywa dziewczyna, o przekazanie informacji funkcjonariuszom. 

Nastolatka jest poszukiwana przez policję i rodzinę

Nastolatka od czasu opuszczenia rodzinnego domu nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Wedle tego, co mówią funkcjonariusze, istnieją mocne przesłanki ku temu, że znajduje się w niebezpieczeństwie. Właśnie dlatego jej poszukiwania rozpoczęły się tak szybko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaginiona dziewczyna ma 164 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała oraz farbowane na czarno włosy, które sięgają jej do pasa. Gdy wyszła z domu, ubrana była w czarną, skórzaną kurtkę, czarne legginsy, a na nogach miała również czarne buty firmy Nike.

Policja prosi o wiadomości na temat zaginionej

Paulina Kiercul - bo tak ma na imię zaginiona nastolatka - jest pilnie poszukiwana przez policjantów i rodzinę. Nie wiadomo, czemu postanowiła opuścić dom rodzinny, ani dlaczego nie ma z nią kontaktu. Policja nie poinformowała, czy możliwą przyczyną zaginięcia nastolatki jest porwanie. Wiadomo jednak, że dziewczyna była lubiana przez rówieśników za swoją wyjątkową urodę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

- Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z dyżurnym KP IV w Białymstoku 85 670 3244 lub pod numerem alarmowym 112 - informuje policja.

Rodzina z niecierpliwością czeka na wszelkie wieści dotyczące zaginionej dziewczyny, a białostocka policja nie ustaje w poszukiwaniach.

Źródło: Podlaska Policja

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

źródło: super express

Następny artykuł