Ojciec gwałcił ją po 4 razy dziennie, kilka razy zaszła z nim w ciążę. Nastolatka przerwała milczenie, tylko dla osób o mocnych nerwach

Ojciec gwałcił ją po 4 razy dziennie, kilka razy zaszła z nim w ciążę. Nastolatka przerwała milczenie, tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: .

Nastolatka przeżyła prawdziwe piekło. Latami była gwałcona przez własnego ojca, który nigdy nie okazywał litości. Dopiero teraz postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o swojej dramatycznej przeszłości.

Nastolatka zdradziła najmroczniejsze szczegóły swojego dzieciństwa. Gdy miała zaledwie kilka lat została zupełnie sama, a mężczyzna, który powinien być dla niej opoką w trudnych chwilach i obrońcą w momencie zagrożenia, zgotował jej prawdziwe piekło na ziemi, o którym już nigdy nie zapomni. 

Nastolatka była gwałcona po 4 razy dziennie 

Angielka Shannon Clifton z miasta Derby, choć dziś jest już dorosła, wciąż nie może uwolnić się od czasów dzieciństwa. Gdy miała zaledwie 5 lat, jej rodzice postanowili się rozstać, a po rozwodzie trafiła pod opiekę ojca. Nie podejrzewała, że stanie się on dla niej najgorszym przekleństwem. Jeszcze nim skończyła 10 lat, musiała sprzątać cały dom, gotować, a on traktował ją jak swoją żonę. 

Nie to jednak było najgorsze. W pewnym momencie, gdy wracała do domu ze szkoły, ojciec zaczął się na niej wyżywać psychicznie i fizycznie, dotkliwie bijąc każdego dnia. Shannon nigdy nie przyznała nauczycielom, skąd pochodziły liczne sińce i jak twierdzi, z czasem zdążyła się do nich przyzwyczajać. 

Mężczyzna szybko zaczął posuwać się jeszcze dalej, gwałcąc własną córkę nawet 4 razy dziennie, a jej płacz i błagania zupełnie na niego nie działały. Gdy Angielka miała 11 lat po raz pierwszy zaszła w ciążę, jednak poroniła w 28. tygodniu. Sytuacja szybko się powtórzyła, a gdy dziewczyna odkryła, że jest w ciąży po raz trzeci, zupełnie nie wiedziała co robić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Postanowiła przerwać milczenie 

19-latka zdradza, że był czas, gdy planowała nawet popełnić samobójstwo i pewnego razu była od niego o włos, trzymając w swoich dłoniach nóż. 

- Pomyślałam, że jeśli dźgnę się prosto w serce, dziecko nie umrze, a ja nie będę musiała dłużej tego znosić - wyznaje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Ostatecznie nie odebrała sobie życia, a gdy niedługo potem trafiła do szpitala, urodziła zdrowe dziecko, które od razu oddano do adopcji. Co więcej, mężczyzna dopiero w 2015 roku został skazany na 15 lat więzienia, jednak jakiś czas temu wyrok skrócono do 10. Shannon, która dziś nie obawia się mówić o swojej przeszłości, a nawet pracuje nad książką "Potwór, którego kochałam", która ma pomóc innym ofiarom przemocy uporać się z koszmarem, planuje przeprowadzkę za granicę, by nie spotkać ojca, gdy wyjdzie na wolność. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mandaty będą o wiele droższe. Nowy taryfikator ZWALA Z NÓG 
  2. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Andrzej Duda
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

Źródło: wprost 

Następny artykuł